Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pro ženu 60+

Darujte svým nejbližším radost z vitality a pohybu bez bolesti. Dokonalý dárek pro babičku, mámu, sestru, tetu či kamarádku!

Balík pro ženu 60+
Balení:
Cena:
2 161 Kč 1 950 Kč

Základní popis produktu

Problémy s pohybovým aparátem a ztrátou vitality u žen 60+ jsou běžné a mohou výrazně ovlivnit jejich kvalitu života. Mezi nejčastější problémy patří osteoartróza, osteoporóza, svalová oslabení, revmatoidní artritida, bolesti zad a neurologické problémy. Gelo-3 Complex a Boswellia serrata poskytují výživu kloubům, šlachám a vazům, odstraňují záněty. Premium L-Carnosine dodává energii buněk a brání stárnutí buněk.

Gelo-3 Complex® (Pina Colada)

Komplexní kloubní výživa ve formě prášku na přípravu chutného nápoje pro podporu pevnosti a pružnosti kloubů, šlach a vazů. Gelo-3 Complex obsahuje až 8 g kolagenu v jedné dávce (doporučená denní dávka je 5-10 g v závislosti na individuálních potřebách jednotlivce).

Gelo-3 Complex® obsahuje:

 • Kolagenové peptidy (hydrolyzovaný kolagen) – zajišťují pružnost a pevnost kloubů a šlach.
 • Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát – pomáhají obnově kloubní chrupavky a chrání ji před opotřebením.
 • Vitamín C – podporuje tvorbu kolagenu v těle, přispívá ke správné funkci kostí, chrupavek a kůže.
 • Vápník a hořčík v organické formě – jsou důležité pro udržení dobrého stavu kostí a podporují normální činnost svalů.

Více informací o produktu: Gelo-3 Complex

Boswellia serrata

Extrakt z pryskyřice Boswellia serrata s obsahem až 85 % kyseliny boswelové obohacený o BioPerine®. Účinná kombinace látek pro podporu pohybového aparátu a správnou činnost kloubů. Extrakt získaný z pryskyřice pozitivně působí na pohybový aparát a přispívá k udržení normálního stavu kloubů. Přispívá také k správnému oběhu v jemných krevních cévách a kapilárách, díky čemuž má pozitivní účinek na udržení normální činnosti srdce a hladiny cholesterolu v krvi. Boswellia serrata obsahuje několik účinných látek, ale nejsilnější účinky mají boswellové kyseliny, které jsou známy pro své protizánětlivé vlastnosti. Nadace pro artritidu (Arthritis Foundation) doporučuje denně přijmout 720 mg kyseliny boswelové.

Více informací o produktu: Boswellia serrata

Premium L-Carnosine

Buněčná energie v podobě Premium L-Carnosine. Unikátní složení obsahující karnozin, koenzym Q10 a vitamín E bojuje proti stárnutí organizmu a dodává energii buněk. Je doporučován během stresových období a při ztrátě vitality. Každá zdravá buňka v těle je naprogramována na určitý počet dělení. Po posledním dělení dochází ke smrti buňky a nastává její zánik. Nepříznivé faktory její životnost zkracují, ale naopak Premium L-Carnosine chrání buňky před degenerativními změnami, prodlužuje jejich životnost zvyšováním počtu dělení a má schopnost buňku chránit. Tyto vlastnosti se nejvíce projevují při stárnutí kůže.

Premium L-Carnosine obsahuje:

Aminokyselina karnozin – obsahuje biologicky aktivní dipeptid, který je tvořen dvěma aminokyselinami – beta-alanin a histidin. Je často nazýván také jako neuropeptid díky jeho ochranným účinkům v mozku. Také se pyšní názvem „látka dlouhověkosti“ díky jeho omlazujícím účinkům. Koenzym Q10 – jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno se snížením koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace. Vitamín E – chrání buňky před působením volných radikálů a oxidativním stresem.

Více informací o produktu: Premium L-Carnosine

Pro koho balik určen

Balík produktů je vhodný jako dárek pro babičky, matky, kamarádky, rodinné příslušnice a všechny ženy ve věku 60+.

Jak užívat produkty:

Účinek se projeví při pravidelném užívání, proto balík produktů doporučujeme užívat v rámci 2 - 3měsíční kúry. Při závažnějších problémech můžete produkty užívat pravidelně, vždy si však po kúře dejte od užívání alespoň měsíční pauzu.

Gelo-3 Complex® užívejte 1x denně nalačno nebo mezi jídly. V případě závažnějších problémů užívejte 2x denně.

Boswellia serrata užívejte 1x denně 2 - 3 kapsle spolu s jídlem. Premium L-Carnosine užívejte 1x denně

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x