Podívejme se na rok 2022 v Kompavě
Podívejme se na rok 2022 v Kompavě

Podívejme se na rok 2022 v Kompavě

Podívejme se na rok 2022 v Kompavě

Uvědomíme-li si, že rok 2022 je už za námi, všichni si v koutku duše řekneme, jak ten čas rychle běží. Letos byl však pro Kompavu výjimečný, oslavila skvělých, ale náročných 20 let na trhu. Během roku máme všichni málo kdy čas na to zastavit se, ale tentokrát tak na moment udělejte. Spolu s námi se podívejte co s sebou přinesl uplynulý rok.

Jak bylo zmíněno, Kompava má čestné místo na slovenském trhu již dvě desetiletí. Příležitost jubilejních 20. narozenin představovala pro Kompavu i novou výzvu - expandovat na další mezinárodní trh. Od roku 2022 tak Kompava zkvalitňuje život a sportové výkony sportovců svými skvělými výživovými doplňky nejen na Slovensku, Česku či Gruzii, ale také v Polsku.

Měsíc duben byl pro Kompavu skutečně převratný. První čtvrtletí se neslo ve znamení oslav – Kompava 1.4.2022 oslavila 20. narozeniny. Při této příležitosti jsme společně zorganizovali oslavu okrouhlin v Kursalonu ve známém lázeňském městě Trenčianské Teplice. Na oslavu zavítali především obchodní partneři, rodina, přátelé či zaměstnanci. Oslavu provázel bohatý program a poděkování zaměstnancům, partnerům a všem příznivcům Kompavy, sportu a zdravého životního stylu.

„Datum založení firmy jsme záměrně naplánovali na 1. duben, pokud by se náhodou firmu nepodařilo rozjet. Avšak časem se ukázalo, že to nebude vtip. Je to velká realita..." říká majitelka společnosti Ing. Želmíra Komorechová

Skutečně to nebyl vtip a po dvacetiletém fungování jsme přinesli na závěr oslavy představení rebrandingu firmy společně s novým sloganem "Live an effective life."

Rebranding představuje svou svižnější vizualitou posun směrem k mladší generaci a stejně k novým vizím.

„Rebranding jsme se rozhodli spojit s 20. narozeninami, protože nastal čas se posunout jak logem, tak i produkty k mladší generaci ak novým vizím. Zvolili jsme modernější a atraktivnější formu vizuální komunikace. Stejně jsme změnili vizuál i produktem na podporu zdraví, a proto už také mají nový „look“, jelikož chceme více upozornit na jednotnost produktů a zvýraznit značku. Novým sloganem „Live an effective live,“ chceme poukázat, že výživové doplňky z naší produkce jsou především funkční a umíme si jimi zajistit efektivnější život po zdravotní, ale také sportovní stránce. Snažíme se pomoci našim zákazníkům s jejich zdravotními problémy, lepšími sportovními výkony, udržením mladého a vitálního těla a vzhledu. Stejně jsme si dali za cíl rozvíjet diagnostiku, kterou lidem umíme vysvětlit, co se v nich děje, jak to zlepšit, popřípadě pokud jim něco nefunguje správně, jak to eliminovat,“ vysvětluje ředitelka marketingu Mgr. Lucie Černá.

Příchod tepla s letními měsíci jsme využili a ve spolupráci s Hertslsport team jsme zorganizovali 3.6.2022 již 9. ročník Kompava BĚH ZDRAVÍ v kouzelném areálu Zlatnické doliny, nedaleko města Skalica. Této skvělé sportovní akce se zúčastnili lidé všech věkových kategorií.

Akce se perfektně vydařila, což naznačují i ​​usměvavé tváře na vzpomínkových fotografiích a vyjádření zúčastněných.

Kompava běh zdraví absolvuji skoro každý rok a každý rok je to lepší a lepší. Letos to vyšlo a oslavili jsme tady s dětmi i Den dětí. Moc si to užili a unavení usnuli ještě is malbami na tváři po cestě domů. Zlatnická dolina je ideální místo, kde si představuji spojit sport s přírodou. Perfektní akce, nenásilná, pohodová, suprová. Děkujeme.“ Lucie.

V Kompavě žijeme aktivně a sport milujeme, a právě proto i další firemní akce byla v akčním sportovním duchu – splav řeky Vah. 1. července jsme společně vyrazili odhodlán pokořit tuto řeku. I se nám to úspěšně podařilo, užili jsme si to a na závěr jsme síly doplnili chutným jídlem při příjemném posezení.

"Díky této akci jsem se více spřátelila s novými kolegy, protože jsem v té době byla ve firmě nováček." Alexandra Barcíková, grafická designérka

V roce 2022 se nám podařilo rozšířit portfolio o další skvělé produkty. Mezi jinými vynikající pomocník při bolavých kloubech – Boswellia serrata či praktické balení do kabelky zázračného lektvaru krásy a mládí SkinBooster. V uplynulém roce spatřil světlo světa i produkt Glutathione, který zabraňuje poškození buněk a patří mezi nejsilnější antioxidanty. Odstraňuje toxiny a těžké kovy z organismu, čistí játra, plíce, ledviny i ostatní důležité orgány.

Mysleli jsme také na zákazníky nejvíce oblíbené produkty. V první polovině roku se nám podařilo pro zákazníky připravit a umístit na trh novou příchuť instantních rostlinných aminokyselin K4 Power BCAA – příchuť mango. V letním období vznikl hypotonický nápoj HypoFit v osvěžující příchuti mango či vitamínově-minerální nápoj AcidoFit v příchuti malina. Koncem roku to byla zase komplexní kloubní výživa Gelo-3-Complex, kterou jsme přinesli v nové skvělé limitované edici s příchutí piňacolada.

Nové příchutě dostal i zákazníky oblíbený bezlaktózový protein Lactofree 90, a to příchuť čokoláda a vanilka-bourbon.

V předchozím roce jsme se zúčastnili několika mezinárodních výstav. Vzhledem k umístění Kompavy i na Polském trhu, jednou z výstav, které jsme se zúčastnili, byla FIWE FITNESS TRADE SHOW ve Varšavě. Koncem roku Kompava také zavítala do Mnichova na ISPO Munich 2022. Všichni jsme si z výstav přinesli zpátky spoustu energie, nových kontaktů a zkušeností.

Jak by tomu bylo jinak, Kompava se iv roce 2022 zúčastnila mnoha sportovních akcí jako čestný sponzor či partner. Na množství sportovních událostí po celém Slovensku přes blízký západ, až po daleký východ Slovenska, Kompava poskytla své produkty a zkušenosti účastníkům a sportovním nadšencům.

Kompava podpořila i známou sportovní událost DM-drogerie markt - Ženský běh: "Pohyb znamená zdraví, a proto jsem ráda, že jsme jako partner mohli participovat na této úžasné akci." Petronela Stupková, marketingově-obchodní B2B specialista.

V Kompavě nám záleží na spokojenosti našich zákazníků. Právě proto jsme se rozhodli v roce 2022 uskutečnit ochutnávky našich produktů přímo v sítích drogerie DM po celém Slovensku, kde si naše produkty mohou zákazníci zakoupit. Víme, že přesvědčit se o výborné chuti našich produktů tak, že je lze ochutnat, je více než slyšet, číst či vidět.

"Během letních promo akcí v síti dm drogerie jsme zákazníkům představovali naše produkty, které měly možnost ochutnat, a zároveň si vzít vzorky pro rodinu či přátele. Jsem ráda, že jsem měla možnost poznat naše zákazníky osobně napříč celým Slovenskem." Ing. Zuzana Chovancová, obchodní reprezentantka.

Kromě všech výše zmíněných aktivit se nám podařilo zorganizovat množství prezentací a školení pro partnery a zákazníky. Naši odborníci tak mohli své znalosti s radostí a ochotou rozšířit dále. V Kompavě se totiž snažíme nejen my sami, ale chceme, aby i naši zákazníci a partneri v oblasti výživových doplňků a zdravého životního stylu pokračovali, neustále se vzdělávali a své znalosti i efektivně využívali. Chceme přece vybudovat komunitu, která bude žít svůj život efektivně!

V uplynulém roce byla dokončena i kompletní rekonstrukce budovy naší společnosti a koncem roku bylo také přestěhováno diagnostické centrum Metflex ze Žiliny do Nového Města nad Váhom. Od nového roku tedy naleznete diagnostiky a výživové doplňky spolu pod jednou střechou.

Tak tedy ahoj rok 2022! V Kompavě jsme ukončili rok příjemným posezením ve společnosti všech zaměstnanců a vedení. A teď je Kompava v novém roce v plné síle. Před námi stojí i letos výzvy, do kterých se pouštíme plní energie a už teď se těšíme na milá setkání, nové úkoly, veselé zážitky a kopec inspirace. V roce 2023 chceme ještě více zkvalitňovat zdraví zákazníků, podporovat sportovní výkony našich skvělých sportovců a hlavně být zde pro Vás.

Děkujeme, že jste byli s námi v předešlém roce a přejeme všem našim zákazníkům krásný a úspěšný rok 2023!