Potěšte své blízké speciálním dárkem: Darujte jim balíček zdraví
Potěšte své blízké speciálním dárkem: Darujte jim balíček zdraví

Potěšte své blízké speciálním dárkem: Darujte jim balíček zdraví

Potěšte své blízké speciálním dárkem: Darujte jim balíček zdraví

Nakupování vánočních dárků může znamenat pro některé velmi stresující záležitost, a to obzvlášť tehdy, má-li každý člen rodiny jinou oblast zájmu, ve které nejste úplně doma.

Obsah

Například váš otec se věnuje výhradně technice, zatímco sestra používá pouze udržitelné produkty a vaše maminka se orientuje na kuchyňské vybavení.

Pokud je pro vás nakupování vánočních dárků z roku na rok náročnější a neumíte si poradit s výběrem konkrétní věci, případně se vám prostě nezdá, že by váš milovaný skutečně něco potřeboval, nezoufejte. Přinášíme vám jednoduchý, ale za to obzvlášť cenný tip, který potěší každého člena rodiny. Darujte svým blízkým to nejcennější a převažte jim letos červenou stuhou balíček zdraví. Je to, přece to nejcennější, co máme, tak proč nepodpořit zdraví lidí, na kterých nám záleží. Má někdo z vašich blízkých problémy s klouby, se spánkem, se stresem, případně sledujete, že ztrácí vitalitu nebo životní energii?

Péče o sebe má mnoho podob ai malé skutky umí ovlivnit pohodu každého člověka. I proto v tomto období, více než kdy předtím, záleží na péči o své tělo, a to zejména zevnitř. I podle mnoha průzkumů dosáhly letos národní úrovně stresu bezprecedentní výšky a mnozí lidé reagovali nezdravými mechanismy jeho zvládání, jako je například alkohol či přejídání.

Darujte blízkému životobudič pro organismus

Pokud je někdo z vašich blízkých den co den vystaven stresovým záležitostem například kvůli práci, případně žije hektickým životem, obdarujte jej efektivním produktem Premium L-Carnosine. Pod tímto názvem se skrývá doslova buněčná energie, protože daný produkt obsahuje unikátní složení s obsahem karnosinu, koenzymu Q10 a vitamínu E. Bojuje proti stárnutí organismu, stařeckým skvrnám a doplňuje energii buňkám. Je doporučen během stresového období, při ztrátě vitality či pro lidi s diabetes, srdečně – cévními a nervově – degenerativními onemocněními. Dokonce vám k této objednávce automaticky přibalí i detoxikační dárek v podobě produktu AcidoFit, což je vitamínově-minerální nápoj, který podporuje detoxikaci, dostatečnou hydrataci a odkyselení organismu.

Balíček zdraví a krásy pro každou dámu

Odborníci vědí a schvalují péči o sebe jako jeden z nejdůležitějších způsobů, jak si můžeme chránit své fyzické, duševní a emocionální zdraví, zejména v těžkých časech. Pro ženy je to ještě důležitější. V porovnání s muži ženy často používají vztahová označení jako matka, dcera, manželka a upřednostňují povinnosti související s těmito rolemi – před naplněním svých vlastních potřeb. Z těchto důvodů mohou být očekávání genderové role pro ženy překážkou, pokud jde o aktivity v rámci péče o sebe, a to nejen v tom zda je vyhledávají, ale také v tom, jak moc si je užívají a mohou z toho naplno profitovat. S ohledem na tato fakta je ideální výběr dárku pro dámy snadný. Ať už ho darujete přítelkyni, manželce, mamince, sestře či tchyni, určitě je potěší. Obdarujte výjimečné ženy ve vašem okolí produktem SkinBooster. Jedná se o kolagenový doplněk stravy, který však kromě kolagenu obsahuje řadu dalších tělu prospěšných látek. Pravidelné užívání tohoto produktu bude příznivě ovlivňovat elasticitu i hydrataci pleti něžnějšího pohlaví, dále zabrání prohlubování a tvorbě jejich vrásek či urychlí růst vlasů. Bonusem je, že přispívá k omlazení pokožky a pružnosti pleti, zlepšuje vzhled vlasů, podpoří jejich lesk a chrání před nadměrným vypadáváním. Rovněž zmírňuje lámání nehtů. Mimo jiné, daný produkt, můžete dámám ve vašem okolí zakoupit i v minimalistickém balení, které se vejde do každé kabelky. Malé sáčky obsahují denní dávku kolagenu, kterou mohou mít kdykoli během dne ihned po ruce.

Klouby jako za mlada – darujte svému blízkému balíček mobility

Péče o sebe může mít spoustu podob a každý z nás si pod tímto spojením zaručeně představí úplně něco jiného. Nicméně, celkově to znamená – věnovat čas věcem a prevenci, které nám pomohou žít efektivní život. Proto i malé skutky v péči o své tělo v každodenním životě mohou mít velký vliv do budoucna. Zkuste se při výběru dárku zaměřit na pohybovou část těla svých blízkých, a to zejména na generaci, která je v pokročilejším věku. Nohy jsou, přece kola, která pohánějí náš život vpřed a doslova drží váhu celého těla. Pokud máte v okolí rodinného příslušníka, který má podlomené zdraví a začíná si stěžovat na bolesti kloubů, ztuhlost, případně mu dělají problémy i běžné domácí činnosti, ba, co víc, trpí některým z kloubních onemocnění, jako je artróza, revmatoidní artritida, případně osteor , tímto dárkem mu zaručeně ulevíte. Doporučujeme mu darovat produkt Gelo-3 Complex. Jde o kloubní výživu, která pomůže regenerovat vaziva, šlachy či zlepší celkovou pohybovou schopnost, a tak se pravidelným užíváním budou vaši nejbližší cítit o mnohem vitálnější a schopnější vykonávat činnosti, které už dávno zahodily za hlavu.

Hýčkejte své blízké od hlavy až k patě

Udělat si čas pro sebe je životně důležité pro pevné zdraví. Snížení stresu pomáhá snižovat rizikové faktory většiny chronických onemocnění. Je, proto nesmírně důležité, abychom své tělo pravidelně hýčkali od hlavy až k patě zevnitř i zvenčí. I proto vám prozradíme další tip, kterým potěšíte každou ženu i muže. V jedné krabičce najdou prostě vše, co organismus potřebuje, a to obzvlášť, pokud pociťují nedostatek energie, koncentrace či úbytek vitality. V tomto případě vám doporučujeme sáhnout po výběru dárku s názvem K2 Anti Age Day & Night.

Jednotlivé složky K2 AntiAge napomáhají tvorbě buněčné energie, zlepšují fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhled. Jedná se doslova o koktejl vitamínů B, K, A, aminokyselin a enzymů. V této vánoční edici s dárkem je prakticky vše, co organismus potřebuje. Pokud vaši blízcí cítí únavu a vyčerpanost i přes dostatečný spánek, pomozte jim doplnit energii a vitalitu pomocí tohoto doplňku. Produkt je navržen tak, aby dosahoval maximálního účinku, a proto se skládá ze dvou fází – denní a noční. Nejenže posílí organismus každého těla, ale zároveň omladí.