Vánoční tipy na dárky

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Box zdraví pro celou rodinu

Kombinace výživových doplňků pro každého komu záleží na jeho zdraví.

Box zdraví pro celou rodinu
Balení:
Cena:
2 620 Kč 2 462 Kč

Produkt obsahuje

 • Gelo-3 complex příchuť broskev - komplexní kloubní výživa v práškové formě, která slouží k přípravě chutného nápoje. Obsahuje kombinaci tří důležitých látek pro klouby: kolagenové peptidy, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Gelo-3 complex podporuje regeneraci měkkých struktur jako jsou šlachy a zrychluje regeneraci kloubního aparátu. Je vhodný při nadměrné zátěži kloubů, po sportovních zraněních, pro seniory a těžce fyzicky pracující lidi jako součást komplexní péče o klouby.
 • HypoFit příchuť pomeranč - antioxidační iontový nápoj určený na rehydrataci organismu je vhodný před a během sportovního výkonu. Doplňuje do těla důležité minerální látky, čímž předchází jejich úplnému vyplavení z těla a chrání před vznikem svalových křečí. Vitamin C a E vychytávají volné radikály vznikající při zatížení organismu a extrakt ze zeleného čaje nakopne mysl a bojuje s oxidačním stresem.
 • L-karnitin 60 kapslí - l-karnitin je přírodní látka, která se v organismu nachází přirozeně. Při vysoké fyzické zátěži se může jeho syntéza snížit. Jeho hlavní význam spočívá v zprostředkování dodávky energie kosterním svalem. Hraje důležitou roli v oxidaci a spalování tuků v organismu a jejich přeměně na energii. L-karnitin je ve formě L-karnitin tartrátu, který je lépe využitelný než jiné formy L-karnitinu. Nejsilnější efekt je při užívání nalačno.
 • JAMI dezert příchuť čokoláda - dezert výjimečný svým složením a skvělou chutí potěší nejen malé sportovce, ale i dospělé. V jedné dávce najdete vyvážený poměr bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, které zasytí, nastartují vybitou energii a doplní výživné látky nezbytné ke každodennímu zdravému fungování. Vitamin D3 zabezpečuje normální fungování imunitního systému a lepší vstřebávání vápníku a fosforu do kostí a zubů. Vitamíny skupiny B jsou důležité při správném vývoji nervové soustavy, MCT tuky představují okamžitý zdroj energie a vitamíny E a C chrání buňky před poškozením volnými radikály. Čokoládová příchuť je bez laktózy tvořena kakaovým práškem s obsahem 22% kakaového másla.
 • L-lysin - je komplexní imunitní formule s obsahem 3 účinných látek: L-lysinu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a správnému fungování imunitního systému. L-lysin je důležitý stavební materiál imunitních buněk a tím podporuje činnost zdravého imunitního systému.
 • Premium Colostrum - kolostrum je výjimečná nutriční látka, která slouží jako první potrava všem savcům prvních pár hodin hned po narození. Kolostrum dodává perfektní kombinaci imunitních a růstových látek, které zajišťují podporu imunity a výživu pro celkový zdravý vývoj organismu. Pravidelné užívání Premium Colostrum podporuje imunitní systém, pomáhá při regeneraci svalů a upravuje trávení. V období sezónních alergií pomáhá zmírňovat alergické projevy.
 • Cé vitamin v prášku - vitamín C pomáhá při detoxikaci jater, tvorbě kolagenu, vstřebávání železa, metabolismu tuků či podpoře imunity. Ochraňuje vnitřní orgány, centrální nervový systém před volnými radikály, které je poškozují a urychlují stárnutí.
 • Tryptofan B + - přispívá ke zlepšení nálady, lepšímu zvládnutí stresových situací, nervozity a napětí. Aminokyselina tryptofan se za přítomnosti vitaminu B6 přeměňuje na neurotransmiter serotonin, jinak nazývaný i hormonem štěstí. V noci se přeměňuje na melatonin - hormon spánku. Vitamíny B6 a B3 přispívají k správnému fungování nervového systému a psychiky, ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  1 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x