Vánoční tipy na dárky

KDO NEVYZKOUŠÍ, TEN NEUVĚŘÍ
KDO NEVYZKOUŠÍ, TEN NEUVĚŘÍ

KDO NEVYZKOUŠÍ, TEN NEUVĚŘÍ

KDO NEVYZKOUŠÍ, TEN NEUVĚŘÍ

Dlouho, velmi dlouho jsem se odhodlávala na E-fit. I když jsem to před 3 lety vyzkoušela a byla jsem nadšená, přece cenově a časově jsem se na to neodhodlala, i když stále jsem chtěla. Ale vždyť víte, chtít je pěkná věc, ale mít je mnohem krásnější. A tak jsem si konečně po těch 3 letech jen chtění řekla, že jdu do toho. Jednak proto, že sportuji dlouho a moje výsledky jsou stále stejné a už jsem viděla, že nepostupuji předem a jednak proto, že už věkem jsem viděla na sobě, že tuk se ukládá tam, kde by se nemusel a přestože jsem cvičila každý den, nebylo to nějak vidět.

Jednoho pěkného dne jsem si řekla, že se chci zlepšit .. Marťu Hiklovou znám z jiných cvičení a tréninku, kde jsme se často stretávali a stále jsem obdivovala její postavu. A tak jsem se konečně odhodlala a objednala jsem se. První měření mě celkem překvapilo, ačkoliv nebylo úplně podle mých představ. Tak jsme se s Marťou dohodli, co vlastně chci. Pomohla mi nastavit program přímo na mě ... S váhou jsem byla více méně spokojená, šlo mi hlavně o zvýšení kondice, kterú jsem měla v posledních letech stejnou a také o pokles tělesného nebo viscerálního vnútrobrišního tuku v těle. Za tak krátké 3měsíční sledování jsme uspěli a mé očekávání bylo splněno.

 Jednou mi jeden běžec, který zaběhl 30km za hodinu řekl, že "mnoho lidí sportuje ale málo kdo z nich trénuje". Dlouho mi to vrtalo v hlavě a měl pravdu. Prostě bez tréninku a toho, že člověk musi posouvat své hranice se nikdo nezlepší.

Takže pro mě byl E-fit jednoznačně nejlepší volbou. Jelikož se netrénovalo dlouho (cca 20min) a je to velmi rychlé někdy mám pocit, jako kdybych cvičila jen 10 minut a klidně bych cvičila i dál, ale nejlepší pocit je z toho, že člověk se stále zlepšuje a stale ma vyšší procento zátěže. Snad jednou dosáhnu 100%;))) Rozhodně na E-fit budu chodit i nadále se snahou se zlepšovat a také mi přitom pomáhají Kompava výrobky. Dlouhá léta už beru Gelo3 komplex, skvělá výživa na klouby - doporučuji všem co běhají, sportují. aTaktéž si chválim výživový doplněk pro srdce Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které prispívají k správné funkci srdce a k udržení správné funkce mozgu. Komě toho užívam Fit produkty jako AcidoFit minerální nápoj na doplnění vitamínů a na prěkyselený organismus, ThermoFit jako spalovač tuku, hypotonický nápoj HypoFit. Ty neužívám pravidelně a dávám si sem tam v roce pauzu. Také jsem měla příležitost vyzkoušet VEGAN PROTEIN, který mizachutil hned poprvé. Není v něm cítit žádnou chuť konopí nebo hrachu, což je velmi pozitivní. Je dobře rozpustný a má vynikající lahodnou chuť. Stačí i menší dávka proteinu nebo přidat více vodu. Díky jeho složení a príchuti ho bude mít rád každý. Už se těším na ochutnávku příchute čokoláda-skořice.

A jak vidíte výsledky se uz dostavily ....

Renata_Gresova_predRenata_Gresova_po

Tabulka změn ve sledovaných hodnotách za 3 měsíce měřená váhou Tanita:

Vysledky_meranie_Gresova

Prislouchejíci graf změn dosažených během cvičení pomocí prístroje E-Fit
meranie_vysledky_Gresova


Takze vyzkoušejte E-fit a nebudete litovat ... jednak pomůže zpevnit tělo, zhubnout a zlepšit kondičku.

Děkuji velmi pěkně Martince za profesionalní přístup a Kompavě za skvělé výrobky, ktere pomáhají "nám" sportovcům i nesportovcům.

Přeji do budoucna jen hodně pozitivních ohlasů a spoustu nadšených cvičenců - Renata Grešová, august 2017

Vypracovala:
Ing. Martina Hiklová
Expert Consultant –
EMS trainer E-Fit studio