Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

Kompava Info - Jar / Léto 2017
Kompava Info - Jar / Léto 2017

Kompava Info - Jar / Léto 2017

Kompava Info - Jar / Léto 2017 Milí priatelia, sme radi, že ste sa práve pustili do listovania ďalšieho čísla nášho magazínu. To sme sa rozhodli vydať tentokrát trošku netradične a prinášame vám ho ako dvojčíslo. Chceme sa v ňom ohliadnuť za udalosťou, ktorou sme v Kompave najviac žili túto jar a zároveň vám ním chceme s príchodom leta už tradične priniesť niekoľko praktických rád, ako dať svojmu telu počas prichádzajúcich horúcich mesiacov tú najlepšiu starostlivosť.

Milí přátelé,
jsme rádi, že jste se právě pustili do listování dalšího čísla našeho magazínu. To jsme se rozhodli vydat tentokrát trošku netradičně a přinášíme vám ho jako dvojčíslí. Chceme se v něm ohlédnout za událostí, kterou jsme v Kompava nejvíce žili toto jaro a zároveň vám jím chceme s příchodem léta již tradičně přinést několik praktických rad, Jak dát svému tělu během příchozích horkých měsíců tu najlepsie péči.

15 let ... To je obdobím, za které vyroste z miminka sebevědomý teenager. A přesně to se podařilo i naší firmě. V dubnu tohoto roku jsme totiž oslavili toto pěkné "polookrouhlé" jubileum. O tom, jak Kompava zvládala své první kroky, jak rostla a jakou má vizi do dalších let své "dospělosti" nám vyprávěla zakladatela a ředitelka firmy Želka Komorechová. Rozhovor s ní přinášíme jako ústřední článek tohoto dvojčíslí.

Máme radost z toho, že na naší dubnové narozeninové oslavě v piešťanském penzionu Diana nechybělo desítky našich dlouholetých podporovatelů z řad zákazníkova, Športovcov a také kolegové, Ktory to s Kompava "táhnou" od začátku. Právě jim věnujeme několik stránek tohoto vydání a prostřednictvím jejich osobních vzpomínek a blahopřání do Buducnost chceme este chvíle Pokračovat v naší "party".

Ale co by to bylo za oslavu, kdyby na nej chybělo dárky. A v tomto případě chce Kompava obdarovat vás, věrných zákazníkovy. To, AKÉ příjemné bonusy jsme v Souvislosti s naším 15. výročím začali "písemnou" k našim produktům, se dočteme na Nejbližší stránkách.


Víte, který produkt Kompava patří Mezi úplně první? Je to náš iontový nápoj HypoFit, který byl jeden z Vůbec prvních nápojů tohoto druhu na Slovensku trhu a který si drží svou kvalitu již 15 let. Mnohé si myslím, že iontové nápoje Patří len k sportováním. Dlhoročních Zkušenosti mnohých z vás však ukazujte, že iontový nápoj je jedním z nejužitečnějších řešení, Jak si v horkých letních dnech "naordinovat" správný pitný režim. Díky své schopnosti rychle rehydratovat organismus, doplňte vypocenou minerály a zároveň okamžitě nabitá energií, se vyplatí Mít ho vydělaný ai v práci či v láhvi na pláži. A když už mluvím o dovolených, inspirovat se mozem ai Dalším tipy, po jakých produktech z Kompava sáhnout, abyste bolí v létě co nejvíce v pohodě. Např. po kvalitních probiotikách, ktere uhlídat Nasu žaludeční mikroflóru v čase cestováním, kdy je trávicích ústrojí náchylnějším na gastrointestinální virózy více než jindy během roku.

Věřím, že toto léto každý z vás užije při plnou zdraví a síle. Pokud se budete chtít pozdieľať svými fotkami z dovolených (ať už jste do léta aktivně pracovali na své postavě, nebo ani ne, ale Přesto se máte rádi), budeme vděční za pozdrav, který nám necháte na naší stránce na Facebooku.