Můj proteinový koláček
Můj proteinový koláček

Můj proteinový koláček

Můj proteinový koláček

Dobrý den,

na plaveckých závodech v Banské Bystrici jsem si ve Vašem stánku na zkoušku koupila Wellness Daily Protein vanilkový. Samozřejmě, že jsem ho hned vyzkoušela a byla jsem příjemně překvapená - má jemnou chuť, není příliš sladký (sladidlo je stévie - přijala bych jí i méně, ale to je můj soukromý problém, že sladu málo nebo vůbec) a po konzumaci nezbývá po něm nepříjemná pachuť, jak jsem měla po jiných proteinech. Nápoj jsem zkoušela s cejlonský skořicí, případně se skořicí a kakaem. Výsledky byly vynikající. Dobrou zkušenost jsem měla i při jeho přípravě s vodou.

Použila jsem ho i na pečení - podle receptu na Fitness štedrák jsem upekla koláček, který jsme ochutnali celá rodina - i manžel a dokonce i syn, který ze zásady koláče nekonzumuje.

Tento vzal na milost, protože tam byly jen samé zdravé ingredience: pohanková mouka, kokosový olej, mák, bio kakao - použila jsem nepražené, místo javorového sirupu jsem dala datlové, švestková povidla - vlastnoručně uvařený na chalupě - bez cukru samozřejmě - tak jak ho dělaly naše babičky, švestky, goji a samozřejmě welnes protein.

Vřele doporučuji, pouze je třeba uhlídat čas pečení, ten můj se pekl jen nekolik minut.

 

Děkuji za skvělý produkt.


Přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

Eva Aláčová

Banská Bystrica