NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Novoroční rýsování

Novoroční rýsování

Je vaším novoročním cílem shodit přebytečný tuk a pochlubit se tak v novém roce vyrýsovaným svalstvem? Základem každého hubnutí je zvýšit svoji fyzickou aktivitu a upravit si jídelníček. Nejefektivnější je ovšem kombinace pohybu, stravy a doplňků výživy.

Které doplňky výživy jsou ale během hubnutí vhodné? Proto, aby svaly byly pevné, je důležité nezapomínat na dostatečný příjem kvalitních bílkovin. Lahodné proteiny pohladí vaše chuťové buňky a zajistí potřebný denní příjem bílkovin.

Doplněním vhodných spalovačů tuků docílíte vyšší koncentrace spalovačů a tedy vyšší efektivnost cvičení. Nejznámějších spalovačem tuků a energizérem v jednom je L-karnitin, proto se prodává jednak samostatně, ale také se přidává do několika jiných spalovačů tuků. Termogenezní spalovače tuků pracují tím způsobem, že zvyšují činnost srdce a prokrvení cév a tím se zvyšuje teplota ve svalech, což se rovná efektivnějšímu spalování.

Při rýsování je důležité nezanedbávat regeneraci svalů, kterou efektivně zajistí například čistě přírodní složení produktu HMB. Namáhanému organismu dopřeje kvalitní regeneraci a podpoří růst svalové hmoty. HMB obsahuje beta-hydroxy beta-methyl, který ochraňuje svalovou hmotu a je vhodný pro lidi k udržování svalové hmoty zejména v období rýsování.

Připravili jsme pro vás i několik výhodných balíčků, které obsahují kombinaci produktů přesně podle vytouženého cíle, ať už jde o hubnutí nebo rýsování svalstva. Koupí takové kombinace produktů zajistíte, že cesta za vaším vytouženým cílem bude efektivnější a jednodušší.