Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

L-lysin je účinná přírodní látka v boji proti virům. Příznivě podporuje funkci imunitního systému a pomáhá zabraňovat propuknutí různým virovým infekcím. Je obohacen o vitamin B6 a Echinaceu, což jeho sílu zvyšuje. L-lysin je náš bestseller na imunitu, užívat jej mohou děti již od 7 let.

L-lysin Extra
Balení:
Cena:
275 Kč

Základní popis produktu

Jde o komplexní imunitní formuli s obsahem 3 účinných látek: L-lysinu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a správnému fungování imunitního systému. L-lysin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí samo vytvořit, proto ji musíme přijmout potravou případně pomocí výživových doplňků. Přirozeně se nachází hlavně v živočišné stravě, jako je maso a tvrdé sýry, a proto je u vegetariánů a veganů často vyhledávaný. Je důležitou stavební složkou bílkovin, které v organismu plní několik funkcí. Je nezbytný při produkci nejen bílkovin ale i hormonů, enzymů, protilátek a imunitních buněk organismu. L-lysin je důležitý stavební materiál imunitních buněk a tím podporuje činnost zdravého imunitního systému.

Pokud začínáte cítit jemné chvění či nepříjemný pocit na rtech, může jít o oslabený imunitní systém, který může vést k herpesových onemocnění. Produkt L-lysin extra přispívá k posílení imunitního systému. Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

L-lysin Extra obsahuje:

 • L-lysin- přispívá ke správnému fungování imunitního systému a zlepšuje vstřebávání vápníku
 • Extrakt z Echinacea Purpurea - příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu
 • Vitamín B6- napomáhá ke správnému fungování nervového systému a snížení vyčerpání a únavy, podporuje zpracování a tvorbu bílkovin a zároveň se účastní metabolismu cukrů

Pro koho je produkt určen

 • Pro lidi s oslabenou imunitou na aktivaci organismu
 • V obdobích virových onemocnění na podporu imunitního systému
 • Pro děti již od 8 let
 • Pro sportovce na normální růst a regeneraci svalů
 • Při rekonvalescenci po operacích a zraněních

Doporučené dávkování

1 - 4 kapsle denně / nalačno.

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

Obsah v 1 kapsli*%RVH na dávku
Aminokyselina L-Lysin350 mg **
Extrakt Echinacea purpurea 40 mg **
Vitamin B6 (pyridoxínhydrochlo­rid)10 mg714

* RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
** RVH není stanoveno

L-lysin HCl, Echinacea purpurea extrakt, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNĚNÍ

Výrobek neobsahuje žádné alergeny a konzervační látky.

Není vhodný pro těhotné a kojící ženy, lidí s chorobami jater a ledvin a děti do 7 let. Při užívání antibiotik jeho dávkování konzultujte s lékařem. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OBPV / 4717/2006 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

 • L-Lyzin

  350 mg
 • Echinacea Purpurea

  40 mg
 • Vitamin B6

  10 mg
L-lysin Extra

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  35 x
 • 4 hvězdičky
  4 x
 • 3 hvězdičky
  2 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Podporuje ještě vstřebávání vápníku do kostí, a má velký význam při tvorbě svalových vláken (regeneraci svalů), neboť zajišťuje vstřebávání všech ostatních aminokyselin. Ochraňuje cévy před poškozením a ucpáváním.

L-lysin je esenciální aminokyselina, to znamená, že tělo si ji neumí samo vytvořit. Naopak její spotřeba je velmi velká a často lidé mají její nedostatek. Jelikož nemá žádné vedlejší účinky, může se užívat dlouhodobě.

Herpesové onemocnění je důsledkem oslabení imunitního systému. Lysin silně podporuje posílení imunity a léčba herpesu při podávání lysinu se zkrátí zpravidla na 2-3 dny. Bez lysinu obvykle trvá i více než týden.

Doporučuje se pro děti od 8 let. Zejména pokud jsou děti často nemocné nebo trpí herpesem nebo různými virovými onemocněními.

Ano, lysin aktivizuje imunitu a je to důležitý stavební materiál imunitních buněk, takže může jen podpořit účinek jiných produktů na imunitu.