Richard Zilizi

Richard Zilizi

Sportovní disciplína: Rychlostní kanoistika

 

Ahojte! Mé jméno je Richard Zilizi, mám 17 let a momentálně jsem studentem gymnázia v Komárně. Rychlostní kanoistice se věnuji od roku 2011. V roce 2012 jsem absolvoval svou první soutěž, na níž jsem obsadil 3. místo. Úspěch mě tak motivoval, že jsem v tom momentě věděl, že se kanoistice chci věnovat naplno. Od roku 2012 až po současnost jsem se stal 21-násobným mistrem České republiky v různých kategoriích. Mezi mé dosavadní největší úspěchy určitě patří Olympijské naděje z roku 2015, na kterých jsem obsadil 3. místo. Minulý rok jsem na Mistrovství Itálie v Miláně získal 3 tituly. Z olympijských nadějí, které se v roce 2016 konaly v maďarském Szegedu, jsem přivezl domů 2 stříbrné medaile z disciplín C2 1000 a 500m a jednu bronzovou medaili z 200-vky. Bohužel, na jedné z mých hlavních disciplín jsem skončil na 5. místě. Prostě jsem toho měl hodně. Mé tělo to nezvládlo podle mých představ. Tehdy jsem si položil otázku: "Proč? Proč mi to nevyšlo? "Začal jsem se zajímat o zdravou stravu a výživové doplňky TOP kvality.

Kompava jsem znal ... měl jsem i nějaké doplňky od nich, ale nevěděl jsem na 100%, co, jak, proč, na co užívat. Tak jsem se o to začal více zajímat. Kompava mě nesmírně překvapila svou kvalitou a setkal jsem se s velmi příjemnou komunikací se zákazníky. Jelikož mě téma výživových doplňků a zdravé stravy doslova pohltila, rozhodl jsem se navštívit sídlo firmy Kompava osobně v Novém Městě nad Váhom. Zúčastnil jsem se školení o výživových doplňcích a jejich využití v praxi. Byl jsem velmi, opakuji velmi příjemně překvapen kolektivem, celkovou atmosférou ve firmě. Na začátku semináře jsme se měli představit paní Komorechové. Když jsem jí řekl, kdo jsem a co dělám, zaujalo ji to. A tak mi po skončení semináře navrhla spolupráci s jejich firmou. Tehdy jsem doslova neměl co říct, byl jsem zaskočen a upřímně, mile překvapen. Samozřejmě, neodmítl jsem. A jsem jí za tuto příležitost velmi vděčný.

Pro mě je KOMPAVA TOP! A to nejen z hlediska nabídky doplňků výživy, ale také z hlediska spolupráce s lidmi, kteří v ní pracují, kteří z ní vytvářejí to, čím dnes je. 


TOP PRODUKTY: 

K4 Power BCAA - KONEČNĚ jsou na trhu BCAA, které nejen fungují, ale i chutnají. V první řadě super regenerace po tréninku, silný anabolický a antikatabolický efekt. Upřímně nevím, jestli bych se pustil do náročného silového tréninku bez nich. A ta příchuť je fakt už jen třešničkou na dortu. U mě jednoznačně boduje kiwi. Také oceňuji rozpustnost a vysoký komfort při užívaný. Před silovým trénincích - u mě 100% ověřená kombinace K4 BCAA + ARGINÍN + THERMOFIT. 

PROTEIN PREMIUM ENERGY - Hydrolyzovaný hovězí protein, výborná chuť. Osobně nepraktikuji před výkonem, spíše PO na regeneraci. Je to jediný protein s obsahem inteligentního kukuřičného škrobu SUPERSTARCH. Je to škrob, který se chová téměř jako tuk, čili má minimální dopad na zvyšování hladiny inzulínu. Tento škrob se původně využíval pouze ve zdravotnictví. Pokud se nemýlím, tento protein od Kompavy je jediný svého druhu na evropském trhu. Premium protein, ještě jednou píšu PREMIUM, neobsahuje cukry ani GMO. Stejně kombinace aminokyselin, peptidů, kreatinu a MCT tuků, velmi dobrá stravitelnost bez pocitu zatížení žaludku. Stojí za to ho zkusit. Určitě nebudete litovat! 

SPORT PREMIUM ENERGY - Znáte ty stavy, kdy si jdete zaběhnout 10-15 km a v polovině běhu cítíte energetický pokles? Při tomto produktu se vám to stát nemůže. Doporučoval bych ho spíše pro začátečníky nebo metabolicky ne zcela flexibilních sportovce. Zabraňuje hypoglykémii a energetickým výkyvům - poklesem. Vyrovnává hladinu glukózy bez stimulace inzulinu. Jednoduše řečeno šetření "cukrových" zdrojů energie. Je to MEGA stabilní zdroj energie, rovněž obsahuje speciální škrob, je bez laktózy a lepku. 

Glutamín - stejně velmi dobrá regenerace svalstva, ale málokdo ví, že glutamín napomáhá také při regeneraci tenkého střeva a trávicího traktu, podporuje imunitní systém. Osobně užívám 2 x 5g denně. 

SERRAPEPTASE - Tak tady se budu muset asi opravdu trošku rozepsat. Mám alergii na roztoče a plísně a jsem astmatik. Každý den po dobu 5 let jsem užíval histaminika. Přes zimu jsem míval sinusitis, protože jsem měl oslabenou sliznici. K tomu pravidelný náročný trénink a už to bylo! Nevěděl jsem, co mám dělat. Byl jsem bezradný. Paní Komorechová mi poradila, abych zkusil jejich Serrapeptázu, prý to má silné protizánětlivé účinky. Upřímně? Byl jsem trošku skeptický. No dnes mohu jen a jen děkovat. Odkdy užívám Serrapeptázu od Kompavy, která je mimochodem v nejvyšší možné povolené spojení (250 000SPU), nejsem nemocný, nepřekonal jsem od té doby žádný zánět dutin a ani jiný zapal. 

MSM - Zázračný metylsulfonium metan (MSN). Má obrovský antibakteriální účinek, likviduje záněty. Odkdy užívám Serrapeptase plus + MSM, vyloučil jsem všechny pilulky na alergii a cítím se ještě lépe než předtím. Vstávám s plnou sklenicí energie. 

HYPOFIT- ve zkratce - hypotonický nápoj, skvěle hydratuje tělo, dlouho drží vodu v buňkách, je bohatý na minerály. Určitě bych doporučoval během sportovního výkonu nebo jen tak kdykoliv během dne. Ověřený časem. 

THERMOFIT - Prostě rána jako z děla! Přírodní kofein (silnější než ten obyčejný), extrakt ze zeleného čaje. Stačí mi dvě tobolky před výkonem s argininem a po 20 minutách pociťuji rapidně nakopnutí celého těla. Navíc skvěle podporuje spalování tuků díky L - karnitinu a zahřátí organismu. Také super pomocník například na lyžování když mám zmrzlé ruce.