Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

S ThermoFitom jsem se vrátil opět do formy
S ThermoFitom jsem se vrátil opět do formy

S ThermoFitom jsem se vrátil opět do formy

S ThermoFitom jsem se vrátil opět do formy

Meno: Andrej Gajdošík

Rok narodenia: 1987

Šport: plávanie, triatlon (súčasnosť)

Po ukončení mé aktivní kariéry sportovce ( plavání ) jsem potřeboval " mentální reset " od tréninků a každodenního odříkání, ať už v  stravě, volném čase nebo od věcí, které bych rád dělal. Všechno to, co jsem si musel po celou dobu odpírat jsem najednou mohl vesele dělat a stravovat se jak se mi zachtělo. Během tohoto období jsem přestal úplně sportovat a můj pohyb se omezil na přechod z auta do práce / obchodu a zpět. To mělo za následek, že se mi v tomto období podařilo přibrat cca 20 kg. Toto období trvalo celý jeden rok. Přírustek na hmotnosti jsem ze začátku nevnímal, cítil jsem se dobře, ale když jsem se jednoho dne postavil na váhu, tak při pohledu na 3 místné číslo na váze se můj mentální reset rázem skončil.


Od tohoto dne jsem se nastavil, že to musím změnit a vrátit se zpět do formy , ze které jsem se opustil . Jelikož jsem dlouhodobě během mé aktivní kariéry užíval různé doplňky výživy od společnosti Nutrend ( HypoFit , Energofit , Gelofit , Omega - 3 , BCAA , ... ), tak jsem znal i produkt ThermoFit.


ThermoFit jsem začal užívat, tak jak je doporučeno na produktu. První 3 dny 2 x 1 kps denně ( jednu kapsli ráno a druhou na oběd cca 1 hod. Před tréninkem ) později jsem přešel na užívání 2 x 2 kps denně. Už od prvního užití ThermoFitu jsem cítil jak účinkuje cca do 20 min. jsem cítil , že se mi zvýšil tep, subjektivně teplota těla , pociťoval jsem , že se moje tělo nastartovalo a měl jsem chuť vyrazit okamžitě na trénink a začít pálit přebytečná kila. Myslel jsem si, že se účinek po několika dávkách sníží a tělo si zvykne, ale po užití každé dávky jsem cítil jak účinkuje a to po celou dobu užívání ThermoFitu.


I díky ThermoFitu, který mě vždycky nabudil a nastartoval před tréninkem , dodával mi energii a chuť do tréninků se mi podařilo dostat na svou původní váhu za poměrně krátkou dobu 3 měsíců . Od té doby na ThermoFit nedám dopustit.


V současnosti ThermoFit užívám zejména v období, kdy potřebuji spálit přebytečné tuky a když se potřebuji nastartovat v období, kdy se mi nechce do tréninku .


Na základě mé vlastní zkušenosti ThermoFit doporučuji každému kdo chce shodit přebytečná kila, intenzivnější pálit tuky během tréninku a zároveň potřebuje dodat energii a " nakopnout " před tréninkem.