Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Speciálni proteiny

chcete pár kilo zhubnout, vytvarovat svaly, dostat se zpět do formy po náročném tréninku, vyhrát nad pocitem hladu nebo se jednoduše udržet fit - proteiny vám v tom pomohou sehrát důležitou roli. V Kompava vám nabízíme kvalitní proteiny živočišného i rostlinného původu. Kromě populárních extraktů ze syrovátky mohou vaše svaly stejně profitovat i z jiných zdrojů.

  • Hovězí protein

  Je vysoce účinný a má rychlý nástup - přesně to, co potřebujete před začátkem tréninku. Výborná náhrada za syrovátkový protein v případě alergie na laktózu.

  Momentálně zažívají obrovský boom veganské proteiny, ať už jsou za tím etické důvody nebo dieta. Vegani mohou mít s vyvážeností své stravy trochu problém a proto ve větší míře vyhledávají doplňky, které by jim vynahradili chybějící proteiny z živočišných produktů jako maso a vejce. Běžným zdrojem rostlinných proteinů je hrášek a konopí - jejich výtažky mohou být stejně efektivní jako syrovátka či kasein.

  • Konopný protein

  Neobsahuje žádné alergeny a díky nulovému obsahu živočišných složek je ideální volbou pro vegany, vegetariány i pro vyznavače paleodiéty. Výhodou je obrovské množství přítomno aminokyselin včetně všech devíti esenciálních, které tělo nedokáže samo vyprodukovat. Tím se téměř vyrovná syrovátkového proteinu.

  • Hráškový protein

  Velmi populární i mezi lidmi, kteří trpí intolerancí laktózy. Dokáže napumpovat růst svalů, eliminovat pocit hladu, a tedy viditelně přispět k redukci hmotnosti.

  Přestože jsou veganské proteinové prášky populární u konzumentů, kteří odmítají živočišné složky, na chuť jim přicházejí i ti, kterým kasein nebo syrovátka způsobují trávicí potíže nebo jsou alergičtí na mléčnou bílkovinu. I účinky dalších rozšířených typů proteinů - rýžového a sojového - jsou srovnatelné s živočišnými. O benefity, které proteiny přinášejí, tedy nepřijdete ani v případě, že živočišná strava není nic pro vás.

  Každý z nás je jedinečný a také mužské a ženské tělo se při formování svalové hmoty zpráva odlišně. Proteinový přípravek vyvinutý speciálně pro ženy obsahuje kromě vysoce kvalitních proteinů i komplex vitamínů a minerálů, zato téměř žádné kalorie. Konečně můžete dát svému tělu vše, co potřebuje, bez zbytečných kompromisů!