Vánoční tipy na dárky

Tréninkový cyklus Rada Petkova
Tréninkový cyklus Rada Petkova

Tréninkový cyklus Rada Petkova

Tréninkový cyklus Rada Petkova

Píši Vám, abych se podělil s mými zkušenostmi s užíváním doplňků od Kompava za další tréninkový cyklus.

Takže, Od posledního velkého závodu uběhl už přesně měsíc a po týdenním odpočinku, jsem se opět zapojil do tréninku na druhou polovičku roku. Samozřejmě nějaké krátké silniční závody apod. jsem absolvoval v rámci zpestření přípravy.

Nevím jestli je to jen pocit, ale osobně vidím velký posun v mé výkonnosti oproti minulým rokem. Nemám na mysli nějaké lepší časy a podobně, ale v regeneraci. Tento rok jsem si do letní přípravy poprvé zařadil i silniční bike na kterém frčíme převážně ráno cca 80-100km a odpoledne nebo večer mám běh. Samozřejmě záleží podle práce, ale mám dobrých kolegů: D No ale k věci. Při každém výjezdu na kole čili o půl 6 ráno když vyrážím, tak si už neumím ani představit nic jiného k snídani před dvoj až čtyř hodinovou aktivitou jako vypití Sport Premium Energy s K4 BCAA. Tyto produkty bych označil jako klenot před sportovní aktivitou. I cyklisté se kterými jsem se zapojil na výjezdy se diví že jsem neni hladový. Když je vidím jako mají v kapsách sušenky a banány: D: D Hned jsem jim řekl co je ve věci a dal napít s lahvičky. Jediné co mám já v kapse je 2x gel a 2x tyčinka.
A to většinou sním z každého jen po jednom. V lahvích dávku EnergoFitu a celé dopoledne nemusím nic řešit.

Přijdu domů, manželka už naučená co bude následovat, tak už oplachuje láhve a dávkuje K4 Power BCAA a EnergoFit a A-AKG pro rychlejší regeneraci. Na další den člověk opakuje totéž bez nějaké známky svalovice. Manželka se už nemůže dočkat, kdy skončí mateřskou a začne zase cvičit: D když vidí mě.

Já měl prostě jen potřebu se Vám a celé Kompava poděkovat za podporu. Velké díky, protože letní a zimní příprava jsou neni moc oblíbené, kde člověk musí nabúchať do nohou objemy. Ale díky vašim produktům to mnohem méně bolí, a to nepřeháním !!!

Momentálně mám 2 týdny do závodu. Neni to závod z té mé kategorie, čili dlouhých ultramaratonů. Ale utekla se mi pozvánka. Je to nejtěžší běh do vrchu na Slovensku a ve střední Evropě, takže možnost se poprat s top běžci do kopce byla přijata. Limit 200ľudí byl plný za pár minut.