Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Tribulus Terrestris

Doplněk stravy Produkt je vhodný pro vegany Neobsahuje žádnou látku ze seznamu zakázaných látek Světového antidopingového kodexu Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny

Nejúčinnější přírodní stimulant pro muže na trhu. Upravuje hladinu testosteronu, čímž podporuje vyváženost hormonální aktivity. Tribulus zvyšuje sílu a je vhodný i při výbušných trénincích. Je 100% natur, vhodný i pro vegany.

Tribulus Terrestris
Balení:
Cena:
449 Kč

Základní popis produktu

Rostlina Tribulus terrestris (kotvičník zemní) má výjimečné složení a obsahuje spektrum účinných látek jako saponiny, alkaloidy, bioflavonoidy, fytosteroly, třísloviny a pryskyřice. Směs těchto látek napomáhá k udržení správného svalového tonu a energie a normálních funkcí močové soustavy a reprodukčního systému. Podporuje funkci pohlavních orgánů a vyváženost hormonální aktivity. V jedné tobolky Tribulus Terrestris se nachází 400 mg extraktu z plodů kotvičníku zemního obsahující až 40% saponinů. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu správnou činnost imunitního systému.

Ve sportu se doporučuje pro lidi s výbušným typem cvičení jako je bodybuilding, fitness, bojové sporty, crossfit a pro všechny fyzicky náročné sporty. Vhodný je hlavně pro muže. Je vhodný i pro vegany.

Tribulus Terrestris obsahuje:

 • Extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus Terrestris) - 400 mg

Základní popis produktu

 • Pro sportovce, kteří vykonávají výbušné a silové sporty
 • Na budování svalové hmoty a rozvoj síly
 • Při těžkém a namáhavém fyzickém zatížení
 • Pro muže s výbušnou povahou

Doporučené dávkování

 • Užívejte 2 kapsle denně před jídlem (1 ráno a 1 večer). Sportovci s váhou nad 80 kg mohou užívat až 3 kapsle denně a to 1 ráno a 2 večer
 • Po každém dobrání 1 celého balení se doporučuje měsíční přestávka. Následně je možné užívání opakovat

Použití

Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody, užívejte na lačný žaludek.

Nutriční hodnoty

100 g1 kps
Tribulus terrestris80 g400 mg

Extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné, kojící ženy. Vedlejší účinky nejsou známy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nepoužívat jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 8775/2008 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

 • Tribulus terrestris

  400 mg
Tribulus Terrestris

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  44 x
 • 4 hvězdičky
  14 x
 • 3 hvězdičky
  3 x
 • 2 hvězdičky
  2 x
 • 1 hvězdička
  1 x

Často kladené otázky

Podporuje zvýšení imunity, zlepšuje sílu, výbušnost, vitalitu a libido.

Ano, tribulus zvyšuje testosteron, což se projeví silou, výbušností, zlepšenou imunitou, zvýšeným libidem. Výborně se kombinuje spolu s produktem AKG, který díky obsahu argininu rozšiřuje cévy. Kombinace těchto dvou produktů funguje jako přírodní viagra.

Adaptogen znamená, že pomáhá organismu s jeho adaptačními schopnostmi. V tomto případě se to projeví na hladině testosteronu, který je udržován v jeho fyziologických normách.

Určitě ne. Endokrinní systém do 25. roku života způsobuje to, že organismus má dostatečně množství a hladinu testosteronu. Tribulus je vhodný užívat po 30. roku života. Zvyšuje hladinu testosteronu v jeho přirozené maximální hladině, je vhodný i pro starší muže zejména v období andropauzy.

V určitých případech ano, ale převážně o nich rozhoduje gynekolog nebo endokrinolog. Bez konzultace s lékařem nedoporučujeme ženám užívat Tribulus Terrestris.