Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Produkt obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny z rybího oleje, jehož zdrojem jsou ryby ze severských moří. Má výborný poměr mastných kyselin DHA a EPA, které jsou pro lidský organismus nezbytné. Omega-3 udržují správnou činnost srdce a mozku.

Omega 3
Balení:
Cena:
320 Kč

Základní popis produktu Omega-3

Omega-3 mastné kyseliny jsou pro organismus velmi důležité a vyskytují se především v tučných mořských rybách. Omega-3 mastné kyseliny si naše tělo neumí vytvořit samo, proto je třeba jejich hladinu v těle neustále doplňovat. Nejnovější výzkumy ukazují, že většina populace má nedostatek omega-3 mastných kyselin. Jejich přísun je doporučeno zvýšit zejména z důvodu, že mají příznivý vliv na snížení hustoty krve - brání shlukování krevních destiček vedoucích k mozkové mrtvici, udržují správnou hladinu cholesterolu a správnou činnost mozku - zlepšují koncentraci a paměť. Omega-3 mastné kyseliny podporují normální stav zraku, protože mají velmi příznivý účinek na sítnici oka.

Omega-3 mastné kyseliny jsou tvořeny kyselinou eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenová (DHA). Pro lidský organismus jsou tyto dvě mastné kyseliny naprosto nezbytné a jejich nedostatek vede k degeneraci těla v mnoha směrech. 

Přijímání Omega-3 mastných kyselin je důležitý i pro těhotné ženy, aby zajistily děťátku správný vývoj mozku. Rovněž zajistí lepší průběh těhotenství díky udržení zdravých cév a dobrého krevního tlaku. 

Nedostatek omega-3 mastných kyselin se může projevit zvýšenou únavou, suchou pokožkou, zhoršenou pamětí a koncentrací, lámáním nehtů a vlasů či zácpou. 

OMEGA-3 obsahuji:

 • Rybí olej – kombinace kyselin EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce, mozku a zdraví. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA.

Pro koho je produkt Omega-3 určen

 • Pro všechny, kteří si chtějí udržet správnou činnost srdce a mozku
 • Pro starší lidi na udržení správné hladiny cholesterolu
 • Pro studenty na zlepšení paměti a učení
 • Pro děti od 3 let

Doporučené dávkování

 • Dospělí: 2 tobolky denně užívat současně s jídlem
 • Děti od 3 let: 1 tobolku denně užívat současně s jídlem

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

Obsah v 1 kapsli
Energetická hodnota37,68 kJ/8,97 kcal
Bílkoviny0 mg
Sacharidy0mg
Tuky/rybí olej1000 mg
EPA- kys. eikosapentaénová180 mg
DHA- kys. dokosahexaenová120 mg
Celkový obsah Omega 3 mastných kyselin350 mg

Rybí olej, živočišná želatina, glycerol.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C mimo dosah malých dětí. Po otevření obal pečlivě zavírejte! Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 6727/2006 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

 • EPA

  180 mg
 • DHA

  120 mg
 • RYBÍ OLEJ

  1000 mg
Omega 3

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  44 x
 • 4 hvězdičky
  7 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Omega 3 se vyskytují především v tučných mořských rybách.

Ano, Omega 3 je možné kombinovat i s produkty na klouby, např. komplexní kloubní výživou Gelo-3 complex a přírodním organickým minerálem MSM.

Omega 3 mastné kyseliny jsou tvořeny kyselinou dokosahexaenovou (DHA) a kyselinou eikosapentaenové (EPA). Obě tyto látky přispívají ke správné činnosti a funkci srdce, mozku a k udržení dobrého zraku.