Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček na efektivní hubnutí

Hubněte efektivně, zdravě a bez jojo efektu. Ideální kombinace produktů pro všechny ženy, které si chtějí vybudovat štíhlou linii a zbavit se nechtěných tukových polštářků.

Balíček na efektivní hubnutí
Balení:
Cena:
1 281 Kč 1 091 Kč

Základní popis produktu

Při dosahování cílů jako je hubnutí hraje strava klíčovou roli. Správné složení jídelníčku může pomoci těchto cílů dosáhnout rychleji a také napomůže k tomu, aby byly výsledky udržitelné. Obecně zde platí jednoduchá matematika - chcete-li zhubnout, musíte přijmout méně energie než vydáte. Kombinace produktů Lady Fit Protein, ThermoFit a DLPA vám efektivně pomůže dosáhnout vaší vysněné postavy.

Lady Fit Protein 500g – čokoláda-višeň

Nízkokalorický protein vyvinutý speciálně pro potřeby žen, které se chtějí cítit zdravě a fit – lahodná náhrada jídla při hubnutí. Lady Fit Protein je slazený stévií a obsahuje jen 114 kcal, proto je vhodný při hubnutí či formování postavy. Má vysoký obsah aminokyseliny L-lysin, která přispívá k posílení imunity, protože právě hubnutím bývá imunita často oslabena a organismus je tak náchylný k různým onemocněním.

Lady Fit Protein obsahuje:

 • Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) – patří mezi nejpopulárnější druhy bílkovin ve světě fitness. Vysoký obsah bílkovin v syrovátkovém proteinu může přispět k pocitu sytosti a pomoci při kontrole hmotnosti. Protein může také pomoci udržet svalovou hmotu během redukčních diet.
 • Mléčný proteinový koncentrát (MPC) – má nízký obsah tuku a sacharidů, což jej činí vhodným zdrojem bílkovin pro ty, kteří si sledují příjem kalorií.
 • BCAA 2:1:1 – BCAA (v jedné dávce až 5,5g) je skupina tří esenciálních aminokyselin: valin, leucin a isoleucin. Tyto aminokyseliny pomáhají k rychlejší regeneraci svalových tkání po tréninku.
 • L-lysin – přírodní látka, která hraje důležitou roli v životních procesech organismu. Podílí se na růstu a opravě tkání, tvorbě kolagenu i podpoře imunitního systému. L-lysin je účinná látka v boji proti virům, pomáhá zabraňovat propuknutí různým virovým infekcím a herpesovým onemocněním.
 • Komplex trávicích enzymů – jsou biologicky aktivní molekuly, které hrají klíčovou roli při procesu trávení potravy.
 • Vitamíny skupiny B a vitamín C
 • Vitamíny B skupiny (B1, B2, B3, B6, B7, B9 a B12) obsažené v proteinu hrají důležitou roli v mnoha biochemických procesech v těle, včetně metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin.
 • Biotin – zajišťuje správnou látkovou přeměnu makronutrientů a přispívá také k udržení zdraví pokožky, sliznic a vlasů.

Více informací o produktu: Lady Fit Protein

ThermoFit

Vysoce účinný spalovač tuků v sobě spojuje 10 silných přírodních stimulantů na podporu metabolismu tuků. Jedná se o 100% přírodní spalovač bez syntetických látek, jehož efekt pocítíte okamžitě.

Thermofit obsahuje:

 • Citrus Aurantium (hořký pomeranč) – obsahuje látku synefrin, která je považována za 100% přírodní náhradu efedrinu bez vedlejších účinků. Synefrin působí na metabolismus tuků, čímž přispívá ke spalování tukových buněk efektivněji.
  Kůra bílé vrby (Cortex salicis) – podporuje spalování tukových buněk
  Extrakt ze zeleného čaje – podporuje metabolismus lipidů a povzbuzuje centrální nervový systém a činnost mozku, čímž dochází k odstranění projevů únavy.
  Guggul sterony – (extrakt z indické rostliny rostliny Comniphora mukul) – je účinný při spalování tuků a podporuje správnou metabolickou činnost štěpení tuků. Kromě toho podporuje správnou hladinu cholesterolu v
  L-karnitin – přenáší mastné kyseliny přímo do mitochondrií, které je následně přeměňují na energii. Přispívá k využití tuků jako přednostního paliva pro svaly. Snižuje tvorbu kyseliny mléčné.
  Přírodní kofein – podporuje bdělost a přispívá k oddílení pocitu únavy
  Chrom – Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k normální hladině glukózy v krvi. Jeho pravidelné užívání pozitivně ovlivňuje regulaci chutě na sladké.
  L-tyrosin – aminokyselina, která je prekurzorem více neurotrasmiterů jako je např. dopamin nebo noradrenalin, což jsou hormony důležité pro mentální zdraví, jeho dostatečným množstvím v organismu klesá chuť k jídlu. Kromě toho podporuje správné fungování štítné žlázy a tvorbu hormonů štítné žlázy (tyroxinu a trijodtyroninu) což je zajišťováno chemickými reakce ve kterých je tyrosin nezbytný.
  Naringin – nejznámější přírodní flavonoid přírodně se nacházející v grepfruitu což je příčinou jeho hořké chuti. Jeho účinky jsou hlavně atioxidační, což je vychytávání volných radikálů. Podporuje elasticitu a pevnost stěn cév.
  Selen – má antioxidační aktivitu a chrání buňky před oxidačním stresem. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému ak udržení zdravých nehtů a vlasů.

Více informací o produktu: ThermoFit

DLPA

DLPA je esenciální aminokyselina složená ze dvou forem fenylalaninu - D-fenylalaninu a L-fenylalaninu. L-fenylalanin je esenciální aminokyselina, která se vyskytuje v potravách a je důležitá pro syntézu různých neurotransmiterů, včetně dopaminu a norepinefrinu, které mohou ovlivňovat náladu a chuť k jídlu.

Více informací o produktu: DLPA

Pro koho je produkt určen

Balíček je určen pro všechny ženy, které se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů a dosáhnout tak své vysněné postavy. Produkty v balíčku jsou nakombinovány tak, aby doplnily potřebné živiny, podpořily spalování tuků a potlačily nadměrnou chuť k jídlu.

Jak užívat produkty

Balíček produktů je vhodné užívat zejména v období redukčních diet a hubnutí.

 • Lady Fit Protein užívejte 1 - 2 denně mezi jídly, po skončení tréninku nejpozději do hodiny. Protein doplní živiny azregeneruje organismus. Lady Fit Protein je lahodná náhrada jídla, vhodný jako alternativa svačiny či svačiny.
 • ThermoFit je přírodní spalovač, který obsahuje stimulační látky, proto pokud chodíte spíše spát, tak jej nedoporučujeme užívat po 16.00 hodině. Užívejte 1 – 4 kapsle alespoň 30 – 45 minut před tréninkem. Při užívání nejprve začněte s jednou tobolkou, a následně na sobě odsledujte, zda je třeba dávkování zvýšit.
 • DLPA užívejte 1x denně nalačno 1 – 5 kapslí. Nedoporučujeme jej užívat s jídlem bohatým na bílkoviny – může se projevit snížená účinnost.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x