Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček pro muže 60+

Kombinace doplňků určená ke zlepšení pohyblivosti a výživě kloubů. Pokud vaše blízké trápí ztuhlé či bolestivé klouby, darujte jim zdraví v podobě balíčku produktů na podporu pohybového aparátu. Balíček je ideální jako dárek pro dědečka, tátu, bratra či uja.

Balíček pro muže 60+
Balení:
Cena:
1 671 Kč 1 554 Kč

Základní popis produktu

Ztuhlé klouby a bolesti pohybového aparátu jsou poměrně častým problémem, který postihuje většinu mužů v zralém věku. Pro zmírnění ztuhlosti kloubů a zlepšení flexibility obdarujte své blízké balíčkem, který tvoří náš bestseller - kloubní výživu Gelo-3 Complex, Omega-3 mastné kyseliny, kolagenové tyčinky Joint Bar a vitamín D3.

Gelo-3 Complex® (pomeranč)

Komplexní kloubní výživa ve formě prášku na přípravu chutného nápoje podporující sílu a pružnost kloubů, šlach a vazů. Gelo-3 Complex obsahuje až 8 g kolagénu v jedné dávce (doporučená denní dávka je 5-10 g v závislosti na individuálních potřebách jednotlivce).

Gelo-3 Complex® obsahuje:

 • Kolagenové peptidy (hydrolyzovaný kolagen) - zajišťují pružnost a pevnost kloubů a šlach.
 • Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát - napomáhají obnově kloubní chrupavky a chrání ji před opotřebením.
 • Vitamín C - podporuje tvorbu kolagénu v těle, přispívá k správné funkci kostí, chrupavek a kůže.
 • Vápník a hořčík v organické formě - jsou důležité pro udržení dobrého stavu kostí a podporují normální činnost svalů.

Více informací o produktu: Gelo-3 Complex

Omega 3 - 100 kapslí

Omega-3 mastné kyseliny mají pozitivní vliv na zdraví kloubů a mohou být užitečné při různých kloubních onemocněních a problémech. Vliv Omega-3 na pohybový aparát:

 • Protizánětlivý účinek - Omega-3 mastné kyseliny, konkrétně EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokozahexaenová kyselina), mají pozitivní účinek na snížení zánětlivých reakcí v těle. Zánět může být spojen s mnoha kloubními onemocněními, jako je revmatoidní artritida nebo osteoartróza.
 • Podpora tvorby synoviální tekutiny - Omega-3 mastné kyseliny přispívají k tvorbě synoviální tekutiny, která hraje důležitou roli při mazání kloubů a zajišťuje pohyblivost, čímž přispívají k snižování opotřebení kloubů.
 • Zmírnění bolesti a příznaků - různé výzkumy ukázaly, že omega-3 mastné kyseliny mohou pomoci zmírnit bolest a nepohodlí spojené s určitými kloubními onemocněními, jako je revmatoidní artritida.

Více informací o produktu: Omega 3

Joint Bar - 6 ks mix příchutí

olagenová tyčinka Joint Bar obsahuje speciální směs kolagenových peptidů, vitamínů a minerálů, které posilují a regenerují namáhané klouby. Kolagenové peptidy tvoří signál pro tělo k tvorbě vlastního kolagénu. Kolagen je základní stavební hmotou kloubní chrupavky, vazů a šlach a zajišťuje jejich pružnost a pevnost. Složení je obohaceno vápníkem a hořčíkem, které jsou potřebné pro udržení dobrého stavu kostí a podporují normální činnost svalů. V tyčinkách Joint Bar jsou také obsaženy vitamíny skupiny B, které přispívají k zmírnění únavy a vyčerpání a podporují normální funkci imunitního systému.

Joint Bar obsahují:

 • Kolagenové peptidy (hydrolyzovaný kolagén) - zajišťují pružnost a pevnost kloubů a šlach.
 • Vitamín C - podporuje tvorbu kolagénu v těle, přispívá k správné funkci kostí, chrupavek a kůže.
 • Joint Matrix - speciální směs vitamínů a minerálů, konkrétně obsahuje vápník, hořčík a vitamíny skupiny B. Vápník a hořčík jsou důležité pro udržení dobrého stavu kostí a podporují normální činnost svalů. Vitamíny skupiny B přispívají k zmírnění únavy a vyčerpání a podporují normální funkci imunitního systému.

Více informací o produktu: Joint Bar

Vitamín D3

Účinná lipozomální forma vitamínu D3, která je v lidském těle nejlépe vstřebatelná. Vitamín D3 podporuje imunitní systém a přispívá k správnému vstřebávání vápníku a fosforu. Tímto způsobem zvyšuje dostupnost vápníku pro kosti, což je nezbytné pro udržení jejich pevnosti a hustoty.

Více informací o produktu: Vitamín D3

Pro koho je produkt určený

Balíček je určen pro všechny muže ve věku 60+, kteří dbají o své zdraví a chtějí si zajistit pohyb bez bolesti. Ideální dárek pro dědečky, otce, bratry, kamarády, strýce, kolegy, rodinné příslušníky a všechny muže ve věku 60 let a více.

Jak používat produkty

Účinek se projeví při pravidelném užívání, proto doporučujeme balíček produktů užívat během 2 - 3měsíční kúry alespoň 1 - 2x ročně.

 • Gelo-3 Complex®: Užívejte 1x denně nalačno nebo mezi jídly.
 • Omega-3 mastné kyseliny: Užívejte denně 2 tobolky spolu s jídlem.
 • Joint Bar: Vychutnejte si ji jako zdravou pochoutku kdykoliv během dne.
 • Vitamín D3: Užívejte 1 kapsuli denně spolu s jídlem.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x