Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Imunitní balík

Imunita je schopnost našeho organismu úspěšně reagovat na původce nemocí. V Balíku na imunitu celé rodiny naleznete unikátní spojení těch nejúčinnějších produktů, které efektivně podpoří imunitní systém a zajistí zdraví celé rodiny.

Produkt je nedostupný

Základní popis produktu

Ucpaný nos, kýchání či bolest v hrdle – symptomy, které zejména v podzimních a zimních měsících trápí většinu malých i velkých členů každé rodiny. Oslabená imunita často je projevem nedostatečného příjmu vitamínů, které obsahuje čerstvé ovoce a zelenina. Balíček pro imunitu celé rodiny je nakombinován tak, aby podpořil zdraví všech členů rodiny. Naleznete v něm 3 účinné přírodní produkty. Premium Colostrum obsahuje imunoglobuliny, které zajišťují podporu imunity a výživu pro celkový zdravý vývoj organismu. Cé vitamín v praktické práškové formě, také známý jako kyselina askorbová, je esenciální živinový prvek, který hraje důležitou roli při podpoře imunitního systému. Probiodom, kvalitní probiotika s obsahem až 8 probiotických kultur. Dlouhodobé užívání má pozitivní vliv na imunitu a celkové zdraví organizmu.

Premium Colostrum

Kolostrum má velmi vysoký obsah živin a podle mnoha odborníků je považováno za přírodní zázrak pro nastartování a posílení imunitního systému. Premium Colostrum je vhodné pro posílení imunity pro děti již od 3 let. Pokud mají vaše děti problém s polykáním kapslí, nezoufejte. Obsah kapsle můžete jednoduše vysypat do vody či čaje pokojové teploty a vyčarovat si tak domácí sirup na imunitu pro děti.

Více informací o produktu: Premium Colostrum

Cé vitamín v prášku

Vitamin C má v lidském těle několik důležitých funkcí, nejčastěji se spojuje s podporou imunitního systému. Kromě toho však podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, snižuje oxidační stres či detoxikuje játra. Studie ukázaly, že vitamín C může zkrátit trvání a zmírnit některé příznaky nachlazení.

Více informací o produktu: Cé vitamin v prášku

Probiodom

Probiotika mohou pomoci udržet rovnováhu mikrobiomu v trávicím traktu. Zdravý mikrobiom je důležitý pro optimální funkci imunitního systému, neboť mikrobiom může ovlivňovat produkci protilátek a aktivitu bílých krvinek. Probiodom obsahuje až 8 druhů probiotických kultur, které udržují správnou rovnováhu dobrých střevních bakterií, které osidlují všechny části trávicí soustavy, od žaludku až po tlusté střevo. V doporučené denní dávce je 6 miliard probiotických bakterií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh bakterií se přirozeně nachází v trávicím traktu, v pochvě, v mateřském mléce. Jejich úkolem je bránění růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkují kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snižuje výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňuje činnost močové trubice, kde bojuje i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje např. léčbu zánětu močového systému).
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – jedná se o druh bakterií, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají řídit pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – jedná se o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zmírňuje rozmnožování a růst škodlivých mikrobů a patogenů ve střevech.
 • Enterococcus faecium W54 - je druh bakterie, který zabraňuje v organismu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je zodpovědná i za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout na střevní stěnu a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie, a tak brání úniku patogenů přes střevní sliznici do krve.

Více informací o produktu: Probiodom

Pro koho je produkt určen

Kombinace produktů je vhodná pro podporu správného fungování imunitního systému všech členů rodiny již od 3 let.

Jak užívat produkty

Na podporu imunitního systému bychom se měli zaměřovat celoročně, neboť každé roční období s sebou přináší nástrahy, které oslabují imunitu a celkové zdraví.

 • Premium Colostrum užívejte 1x denně 2 – 4 kapsle. Dětem se doporučuje užívat 1 kapsli denně. Tobolku lze otevřít a obsah vysypat například do čaje. Nikdy však kolostrum nepřidávejte do mléka, jelikož tím znehodnotíte jeho plný účinek.
 • Cé vitamínem vprášku si můžete ochutit jakýkoli nápoj. Doporučuje se užívat 1x denně 100mg, děti 50mg.
 • Probiodom užívejte 1 – 2 x denně 2 – 6 kapslí. Denní dávka pro děti je 1 – 3 kapsle.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x