Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Jak se detoxikovat a podpořit imunitní systém
Jak se detoxikovat a podpořit imunitní systém

Jak se detoxikovat a podpořit imunitní systém

Jak se detoxikovat a podpořit imunitní systém

Nezanedbejte péči vašeho nitra! Nechte se přemluvit na detoxikační program a pociťte ten rozdíl!

Imunitní systém je komplex buněk a orgánů, které náš organismus chrání před negativními vlivy milionů virů, bakterií, parazitů a různých toxických látek, které nás obklopují všude, kam jdeme. Funguje non-stop, avšak při nadměrném zatížení organismu fyzickou námahou, stresem, nevhodnou stravou a špatnými návyky se jeho síla oslabí.

Jelikož každý den spolkneme statisíce bakterií a virů, se kterými si naše imunita při správném fungování pořadí, při jejím oslabení nedokáže bojovat s tolika patogeny. Důležitým pomocníkem pro udržení imunitního systému ve správné kondici je prevence. Existuje několik metod s pozitivním účinkem na imunitní systém. Jedním z nich je detoxikace.

Aby se práce imunitního systému odlehčila, je vhodné tělo detoxikovat.

Jako první je vhodné očistit trávicí trakt. Ve střevech se nachází mnoho imunitních buněk, které tvoří prvotní bariéru před vstupem patogenů hlouběji do organismu.

Nevyvážená strava bohatá na cukry, bílkoviny, tuky a málo vlákniny způsobuje ukládání potravy na stěny střev, kde tvoří film, přes který nepronikají nutriční látky dále do organismu a kromě toho je živnou půdou pro rozmnožování bakterií a parazitů.

Nemyslete si, že očista střev bude trvat den. Je to pomalý a dlouhodobější proces. Je důležité změnit stravovací návyky, snížit příjem cukrů, bílkovin a špatných tuků, přesednout na konzumaci většího množství vlákniny(ovoce, zeleniny) a zvýšit příjem tekutin na dvojnásobek. Tekutiny, ale i potraviny přijaté během detoxikace, by měly být neutrálního až alkalického pH.

Minerální nápoj AcidoFit vytváří v organismu zásadité prostředí, ve kterém se bakterie a viry nemohou tak rychle rozmnožovat jak v kyselém prostředí. Kromě toho doplňuje minerální látky a extrakty z aloe vera a alfa alfa podporují činnost a obnovu buněk.K urychlení a podporu této očisty vyzkoušejte doplněk Yucca shidigera, který působí v těle jako mýdlo a rozpouští nánosy uloženy na stěnách střev.

Nezapomínejme na to, že při odstraňování nánosů je nezbytné chránit stěny střev dobrými bakteriemi, které zabraňují patogenům přichycení na stěny. Probiotické kultury v Probiodome obsazují všechny části trávicísoustavy od začátku až po konec.

Během kúry nezapomínejte na doplnění vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro obnovu a regeneraci buněk. V každém případě neopomenout ozdravné zásadité lázně, při kterých se toxiny vylučují kůží. Jedním z našich tipů je soda do koupele. Má vynikající účinky na odstraňování kyselin z těla, výborná při svalové horečce a ještě jako bonus zanechává pokožku jemnou.

Správný čas na detoxikaci je vždy, když se rozhodnete. Avšak nepřemýšlejte dlouho a neodkládejte ji. Když budete ležet v posteli s horečkou, tehdy už bude na detoxikační očistu těla pozdě.

Víte že: jedním polibkem přenesete na partnera 80 000 000 bakterií dobrých či špatných. Závisí na tom, které převládají...