Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček pro muže 50+

Ztráta sexuální vitality či zažívací potíže, jsou problémy, s nimiž se muži po 50tce běžně setkávají. Balíček přírodních produktů je tak skvělým dárkem pro dědečka, otce, bratra, kamaráda, uja či kolegu, kterým kombinace produktů vykouzlí úsměv na tváři.

Produkt je nedostupný

Základní popis produktu

Kombinace přírodních produktů, které mužům pomáhají zvyšovat kvalitu a výkon při oblíbeném „nočním sportu“. Není tajemstvím, že čím dál tím více mužů má problémy se sexuální vitalitou. Kombinace Tribulus Terrestris, zinku a selénu + Cordyceps sinensis a Arginin A-AKG může zlepšit kvalitu a pohyblivost spermií, což pozitivně ovlivňuje zdravé fungování pohlavních orgánů, včetně zlepšení potence. FytoEnzyme Complex podporuje trávení, které po padesátce bývá často oslabené a způsobuje tak nepříjemné trávicí potíže.

Tribulus Terrestris

Přírodní stimulant pro úpravu testosteronu, který podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje fyzickou výkonnost a odstraňuje únavu při přetrénování. Pomáhá udržovat správný svalový tonus a energii a normální funkce močového ústrojí a reprodukčního systému. Podporuje funkci pohlavních orgánů a vyváženost hormonální aktivity.

Více informací o produktu: Tribulus Terrestris

Zinek a selen + Cordyceps sinensis Výživový doplněk obsahující zinek, selen a Cordyceps sinensis zlepšuje potenci u mužů. Jeden z příznaků nedostatku zinku a selenu je snížená reprodukční schopnost a problémy s početím. Oxidační stres je v současné době považován za hlavní příčinu mužské neplodnosti. Mužské spermie jsou velmi citlivé na nedostatek selenu v organismu. Selen chrání nezralou spermii před poškozením a pomáhá udržet neporušenost zralé spermie. Kombinace antioxidantů, jako jsou selen a zinek, snižuje poškození buněčné membrány spermií volnými radikály a zlepšuje jejich pohyblivost. Kromě toho, že významně přispívá k správnému fungování imunitního systému, zabezpečuje zdraví kůže, nehtů a vlasů.

Více informací o produktu: Zinek a selen

Arginin A-AKG

Pozitivně působí také na stav cév, zlepšuje prokrvení pohlavní soustavy a pohlavních orgánů, čímž zlepšuje potenci a zvyšuje libido. A-AKG vytváří NO efekt, díky kterému se do svalů dostane více živin i kyslíka. Zároveň je vhodný jako skvělý předtrénink na zvýšení výkonu a zlepšení regenerace.

Více informací o produktu: Arginin A-AKG

FytoEnzyme Complex

Obsahuje přírodní enzymy pro okamžitý účinek při problémech s trávením a nadýmáním a usnadňuje trávení při laktózové intoleranci. Podporuje štěpení bílkovin, sacharidů a tuků, čímž zajišťuje efektivnější absorpci živin z přijaté potravy a zlepšuje vstřebávání mikroživin (vitamíny a minerální látky).

FytoEnzyme Complex obsahuje:

 • Papaín – enzym izolovaný z rostliny papája, štěpí bílkoviny a užívá se při chronickém průjmu a celiakii. Pomáhá při onemocněních gastrointestinálního traktu, zánětlivých procesech a má uklidňující účinky na žaludek.
 • Bromelaín – enzym získaný z ananasu, štěpí bílkoviny, což pomáhá při trávicích problémech, jako je pálení žáhy, nadýmání, zácpa, průjmy nebo zvracení.
 • Lipáza – lipolytický enzym, který štěpí lipidy (tuky) na glycerol a volné mastné kyseliny, které dále pronikají střevní stěnou do krve a jater, kde jsou odbourávány. Lipázy spolu s amylázami a proteázami doplňují působení trávicích enzymů.
 • Celuláza – enzym, který štěpí rostlinná vlákna na glukózu (jednoduchý cukr) při pH 3-7.
 • Laktáza – enzym nezbytný pro trávení laktózy. Štěpí laktózu (dvojcukr) na jednoduchý cukr galaktózu a glukózu při pH 4-8.
 • Mátový a mičíkový olej – přispívají k normální funkci střevního traktu, působí proti nadýmání po jídle a nadměrnému plynaření. Odstraňují zápach z úst způsobený poškozeným žaludkem.
 • Fenyklový olej – podporuje pohyb jídla v žaludku a střevech, zmírňuje křeče v žaludku a střevech, odstraňuje nadměrné plynaření.

Více informací o produktu: FytoEnzyme Complex

Pro koho balik určen

Balík je určen pro všechny muže ve věku 50+, kteří dbají o své zdraví a sexuální vitalitu. Ideální dárek pro dědy, otce, bratry, kamarády, strýce, kolegy, rodinné příslušníky a všechny muže ve věku 50 let.

Jak užívat produkty:

 • Tribulus Terrestris užívejte 2 kapsle denně před jídlem (1 ráno a 1 večer). Sportovci s váhou nad 80 kg mohou užívat až 3 kapsle denně, a to 1 ráno a 2 večer. Po každém doběrání celého balení doporučujeme měsíční pauzu. Následně je možné užívání opakovat.
 • Zinok a selén + Cordyceps sinensis užívejte 1x denně 1 kapsuli spolu s jídlem.
 • Arginin A-AKG užívejte před sexuálním výkonem, doporučujeme 4-6 kapslí.
 • FytoEnzyme Complex je vhodné užívat současně s jídlem 1–2 kapsle denně.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x