Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček pro zdravé dítě

Doplněk stravy Produkt je vhodný při intoleranci lepku Produkt neobsahuje sóju Produkt je vhodný od 3 let

Balíček produktů na podporu zdraví dětí již od 3 let. Trávicí a imunitní systém hrají klíčovou roli při podpoře zdraví dětského organismu. v balíčku naleznete probiotické kultury Probiodom KIDS a imunitní formuli ImunoFit KIDS.

Balíček pro zdravé dítě
Balení:
Cena:
1 225 Kč 1 110 Kč

Základní popis produktu

Imunitní systém a trávicí systém jsou úzce propojeny a vzájemně ovlivňují své fungování. Trávení hraje důležitou roli při podpoře zdraví imunitního systému. Správné trávení zajišťuje pro tělo potřebné živiny pro optimální fungování, včetně vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tyto živiny jsou klíčové pro růst a vývoj imunitního systému a pomáhají tělu bojovat proti infekcím a chorobám. Imunitní systém chrání trávicí trakt před infekcemi a patogeny. To znamená, že pomáhá zabránit vstupu škodlivých mikroorganismů do těla prostřednictvím trávicího systému.

ImunoFit KIDS

Kombinace přírodních složek - laktoferinu, l-lysinu a vitaminu B6, přirozeně podporuje imunitní systém a odolnost dětí vůči patogenům. Laktoferin je jednou z nejsilnějších imunitních složek mateřského mléka a podílí se na imunitní odpovědi organismu (bakteriální nebo virové infekce). Představuje jeden z nejsilnějších imunostimulačních přirozených prostředků našeho organizmu na podporu imunity. L-lysin je účinná přírodní látka, která pomáhá v boji proti virům. Příznivě podporuje funkci imunitního systému a pomáhá zabraňovat propuknutí různých virových infekcí. Vitamin B6 podporuje tvorbu červených krvinek, pomáhá při tvorbě energie a tak přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

Více informací o produktu: ImunoFit KIDS

Probiodom KIDS

Probiotické kultury v prášku pro zdravé bříško vyvinuté pro potřeby dětského organizmu. Probiodom KIDS obsahuje 6 probiotických kultur, prebiotika a vitamin D3. Probiotické kmeny ve byly speciálně vybrány ke zlepšení střevního zdraví dětí. Probiotické kmeny ničí různé patogeny. C. difficile, E. coli, Salmonella, Shigella a P. aglomerans, zlepšují funkci trávicího systému a podporují imunitní systém. 

Více informací o produktu: Probiodom KIDS

Pro koho je produkt určen

Kombinace produktů je určena pro děti od 3 let.

Jak užívat produkty

 • ImunoFit KIDS užívat 1x za den 1-2 kapsle.
 • Probiodom KIDS je ve formě prášku. Je vhodné užívat 1-2 gramy denně.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x