NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na dovolenou

Užijte si vytouženou dovolenou bez zbytečných zdravotních komplikací, kterým dokážete účinně předejít díky kombinaci efektivních výživových doplňků v našem speciálním dovolenkovém balíčku.

Balík na dovolenou
Balení:
Cena:
1 065 Kč 960 Kč

Základní popis produktu

Balíček na dovolenou vám pomůže předejít častým zdravotním problémům rekreantů. Připravte se dříve a užijte si dovolenou bez starostí. V případě již přetrvávajících obtíží užívání produktů z balíčku na dovolenou vede ke zmírnění příznaků.

Pro dovolenou není charakteristické jen slunce, moře a příjemné chvíle, ale bohužel i různé trávicí či dermatologické problémy.

Trávicí problémy během dovolené dokáže způsobit přejídání, konzumace různých místních specialit, na které naše trávení není zvyklé, také příjem místní vody s obsahem cizích bakterií. V této oblasti pomůže super kombo probiotik Probiodem a trávicích enzymů FytoEnzyme Complex.

Při nadměrném vystavování se slunečnímu záření nehrozí jen spálení pokožky, ale také výskyt bolestivých herpesových onemocnění. Zde pomůže L-lysin Extra obohacený o Echinaceu a vitamín B6 - účinná podpora imunitního systému, která zabraňuje propuknutí různých virových infekcí.

Probiodom

V přírodním produktu Probiodem se nacházejí probiotické kultury, které podpoří nejen zdravý trávicí trakt. I když probiotika jsou nezbytná například při užívání antibiotik či při problémech s trávením, jejich dlouhodobé užívání má pozitivní vliv na celkové zdraví.

Probiodom 60 kps obsahuje

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh bakterií se přirozeně nachází v trávicím traktu, v pochvě, v mateřském ml. Jejich úkolem je bránění růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkují kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snižuje výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňuje činnost močové trubice, kde bojuje i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje např. léčbu zánětu močového systému).
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – jde o druh bakterií, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají řídit pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – jde o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zmírňuje rozmnožování a růst škodlivých mikrobů a patogenů ve střevech.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh bakterie, který zabraňuje v organismu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je zodpovědná i za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout na střevní stěnu a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie, a tak brání úniku patogenů přes střevní sliznici do krve.

FytoEnzyme Complex


FytoEnzyme Complex obsahuje komplex rostlinných trávicích enzymů, extraktů, olejů a bakterie mléčného kvašení Lactobacillus sporogenes. Komplex těchto látek podporuje trávení přijaté potravy, lepší využití živin a rychlejší přechod potravy přes trávicí trakt.

FytoEnzyme Complex obsahuje

 • Papain – jde o enzym izolovaný z rostliny papája, štěpí bílkoviny a užívá se při chronickém průjmu a celiakii. Pomáhá při onemocněních gastrointestinálního traktu, zánětlivých procesech a má uklidňující účinky na žaludek;
 • Bromelain – je enzym získaný z ananasu, štěpí bílkoviny, čímž pomáhá při trávicích problémech, jako je pálení žáhy, plynatost, zácpa, průjmy či zvracení;
 • Lipáza – je lipolytický enzym, který štěpí lipidy (tuky) na glycerol a volné mastné kyseliny, které dále pronikají střevní stěnou do krve a jater, kde se odbourávají. Lipázy spolu s amylázami a proteázami doplňují působení trávicích enzymů;
 • Celuláza – enzym, který štěpí rostlinná vlákna na glukózu (jednoduchý cukr) při pH 3-7;
 • Laktáza – enzym, který je potřebný pro trávení laktózy. Štěpí laktózu (dvojcukr) na jednoduchý cukr galaktózu a glukózu při pH 4-8;
 • Pepermintový a spearmintový olej – přispívají k normální funkci střevního traktu, působí proti nadýmání po jídle a nadměrné plynatosti. Odstraňuje špatný zápach z úst způsobený porouchaným žaludkem;
 • Fenyklový olej – podporuje pohyb jídla v žaludku a střevech, zmírňuje křeče v žaludku a střevech, odstraňuje nadměrnou plynatost;
  Zázvorový extrakt – podporuje ztrátu chuti k jídlu, potlačuje nevolnost a zvracení, podporuje tvorbu slin, trávicích šťáv a žluči.

L-lysin extra

Jedná se o komplexní imunitní formuli s obsahem 3 účinných látek: L-lysinu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a správnému fungování imunitního systému. L-lysin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí samo vytvořit, proto ji musíme přijmout potravou případně pomocí výživových doplňků. Přirozeně se nachází hlavně v živočišné stravě, jako je maso a tvrdé sýry a proto je u vegetariánů a veganů často vyhledáván. Je důležitou stavební složkou bílkovin, které v organismu plní několik funkcí. Je nezbytný při produkci nejen bílkovin, ale i hormonů, enzymů, protilátek a imunitních buněk organismu. L-lysin je důležitý stavební materiál imunitních buněk a tím podporuje činnost zdravého imunitního systému.

Pokud začínáte cítit jemné chvění či nepříjemný pocit na rtech, může se jednat o oslabený imunitní systém, který může vést k herpesovému onemocnění. Produkt L-lysin extra přispívá k posílení imunitního systému. Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

L-lysin Extra obsahuje

 • L-lysin – přispívá ke správnému fungování imunitního systému a zlepšuje vstřebávání vápníku;
 • Extrakt z Echinacea Purpurea – příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu;
 • Vitamin B6 – napomáhá ke správnému fungování nervového systému a snížení vyčerpání a únavy, podporuje zpracování a tvorbu bílkovin a zároveň se účastní metabolismu cukrů.

Pro koho je balíček určen

 • pro lidi, kteří se chtějí vyhnout trávicím obtížím způsobeným změnou prostředí, konzumací místních potravin a vody;
 • pro lidi, kteří se zvyknou na dovolené přejídat a konzumují alkohol;
 • pro lidi, kteří zvyknou trpět herpesovým onemocněním v důsledku nadměrného opalování se;
 • pro lidi, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x