Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na dovolenou

Užijte si vytouženou dovolenou bez zbytečných zdravotních komplikací, kterým dokážete účinně předejít díky kombinaci efektivních výživových doplňků v našem speciálním dovolenkovém balíčku.

Balík na dovolenou
Balení:
Cena:
1 065 Kč 960 Kč

Základní popis produktu

Balíček na dovolenou vám pomůže předejít častým zdravotním problémům rekreantů. Připravte se dříve a užijte si dovolenou bez starostí. V případě již přetrvávajících obtíží užívání produktů z balíčku na dovolenou vede ke zmírnění příznaků.

Pro dovolenou není charakteristické jen slunce, moře a příjemné chvíle, ale bohužel i různé trávicí či dermatologické problémy.

Trávicí problémy během dovolené dokáže způsobit přejídání, konzumace různých místních specialit, na které naše trávení není zvyklé, také příjem místní vody s obsahem cizích bakterií. V této oblasti pomůže super kombo probiotik Probiodem a trávicích enzymů FytoEnzyme Complex.

Při nadměrném vystavování se slunečnímu záření nehrozí jen spálení pokožky, ale také výskyt bolestivých herpesových onemocnění. Zde pomůže L-lysin Extra obohacený o Echinaceu a vitamín B6 - účinná podpora imunitního systému, která zabraňuje propuknutí různých virových infekcí.

Probiodem

V přírodním produktu Probiodem se nacházejí probiotické kultury, které podpoří nejen zdravý trávicí trakt. I když probiotika jsou nezbytná například při užívání antibiotik či při problémech s trávením, jejich dlouhodobé užívání má pozitivní vliv na celkové zdraví.

Probiodem 60 kps obsahuje

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh bakterií se přirozeně nachází v trávicím traktu, v pochvě, v mateřském ml. Jejich úkolem je bránění růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkují kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snižuje výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňuje činnost močové trubice, kde bojuje i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje např. léčbu zánětu močového systému).
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – jde o druh bakterií, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají řídit pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – jde o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zmírňuje rozmnožování a růst škodlivých mikrobů a patogenů ve střevech.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh bakterie, který zabraňuje v organismu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je zodpovědná i za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout na střevní stěnu a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie, a tak brání úniku patogenů přes střevní sliznici do krve.

FytoEnzyme Complex


FytoEnzyme Complex obsahuje komplex rostlinných trávicích enzymů, extraktů, olejů a bakterie mléčného kvašení Lactobacillus sporogenes. Komplex těchto látek podporuje trávení přijaté potravy, lepší využití živin a rychlejší přechod potravy přes trávicí trakt.

FytoEnzyme Complex obsahuje

 • Papain – jde o enzym izolovaný z rostliny papája, štěpí bílkoviny a užívá se při chronickém průjmu a celiakii. Pomáhá při onemocněních gastrointestinálního traktu, zánětlivých procesech a má uklidňující účinky na žaludek;
 • Bromelain – je enzym získaný z ananasu, štěpí bílkoviny, čímž pomáhá při trávicích problémech, jako je pálení žáhy, plynatost, zácpa, průjmy či zvracení;
 • Lipáza – je lipolytický enzym, který štěpí lipidy (tuky) na glycerol a volné mastné kyseliny, které dále pronikají střevní stěnou do krve a jater, kde se odbourávají. Lipázy spolu s amylázami a proteázami doplňují působení trávicích enzymů;
 • Celuláza – enzym, který štěpí rostlinná vlákna na glukózu (jednoduchý cukr) při pH 3-7;
 • Laktáza – enzym, který je potřebný pro trávení laktózy. Štěpí laktózu (dvojcukr) na jednoduchý cukr galaktózu a glukózu při pH 4-8;
 • Pepermintový a spearmintový olej – přispívají k normální funkci střevního traktu, působí proti nadýmání po jídle a nadměrné plynatosti. Odstraňuje špatný zápach z úst způsobený porouchaným žaludkem;
 • Fenyklový olej – podporuje pohyb jídla v žaludku a střevech, zmírňuje křeče v žaludku a střevech, odstraňuje nadměrnou plynatost;
  Zázvorový extrakt – podporuje ztrátu chuti k jídlu, potlačuje nevolnost a zvracení, podporuje tvorbu slin, trávicích šťáv a žluči.

L-lysin extra

Jedná se o komplexní imunitní formuli s obsahem 3 účinných látek: L-lysinu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a správnému fungování imunitního systému. L-lysin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí samo vytvořit, proto ji musíme přijmout potravou případně pomocí výživových doplňků. Přirozeně se nachází hlavně v živočišné stravě, jako je maso a tvrdé sýry a proto je u vegetariánů a veganů často vyhledáván. Je důležitou stavební složkou bílkovin, které v organismu plní několik funkcí. Je nezbytný při produkci nejen bílkovin, ale i hormonů, enzymů, protilátek a imunitních buněk organismu. L-lysin je důležitý stavební materiál imunitních buněk a tím podporuje činnost zdravého imunitního systému.

Pokud začínáte cítit jemné chvění či nepříjemný pocit na rtech, může se jednat o oslabený imunitní systém, který může vést k herpesovému onemocnění. Produkt L-lysin extra přispívá k posílení imunitního systému. Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

L-lysin Extra obsahuje

 • L-lysin – přispívá ke správnému fungování imunitního systému a zlepšuje vstřebávání vápníku;
 • Extrakt z Echinacea Purpurea – příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu;
 • Vitamin B6 – napomáhá ke správnému fungování nervového systému a snížení vyčerpání a únavy, podporuje zpracování a tvorbu bílkovin a zároveň se účastní metabolismu cukrů.

Pro koho je balíček určen

 • pro lidi, kteří se chtějí vyhnout trávicím obtížím způsobeným změnou prostředí, konzumací místních potravin a vody;
 • pro lidi, kteří se zvyknou na dovolené přejídat a konzumují alkohol;
 • pro lidi, kteří zvyknou trpět herpesovým onemocněním v důsledku nadměrného opalování se;
 • pro lidi, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  1 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x