Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na dovolenou

Užijte si vytouženou dovolenou bez zbytečných zdravotních komplikací, kterým dokážete účinně předejít díky kombinaci efektivních výživových doplňků v našem speciálním dovolenkovém balíčku.

Balík na dovolenou
Balení:
Cena:
1 156 Kč

Základní popis produktu

Předejděte nepříjemným žaludečním problémům, se kterými se často setkáváme během pobytu na dovolené. Buďte připraveni a užijte si dovolenou bez starostí díky včasné prevenci. V případě již přetrvávajících obtíží užívání produktů z balíčku na dovolenou vede ke zmírnění příznaků. Trávicí problémy během dovolené dokáže způsobit přejídání, konzumace různých místních specialit, na které naše trávení není zvyklé, také příjem místní vody s obsahem cizích bakterií. V této oblasti pomůže super kombo probiotik Probiodom a trávicích enzymů FytoEnzyme Complex. Při nadměrném vystavování se slunečnímu záření nehrozí jen spálení pokožky, ale také výskyt bolestivých herpesových onemocnění. Zde pomůže L-lysin Extra obohacený o Echinaceu a vitamín B6 - účinná podpora imunitního systému, která zabraňuje propuknutí různých virových infekcí.

Jak se vyhnout nepříjemné dovolené se dočtete i v článku Faraonová pomsta – na dovolenkové bakterie jedině probiotika.

FytoEnzyme Complex

Obsahuje přírodní enzymy pro okamžitý účinek při problémech s trávením a nadýmáním a usnadňuje trávení při laktózové intoleranci. Podporuje štěpení bílkovin, sacharidů a tuků, čímž zajišťuje efektivnější absorpci živin z přijaté potravy a zlepšuje vstřebávání mikroživin (vitamíny a minerální látky).

FytoEnzyme Complex obsahuje:

 • Papain – jde o enzym izolovaný z rostliny papája, štěpí bílkoviny a užívá se při chronickém průjmu a celiakii. Pomáhá při onemocněních gastrointestinálního traktu, zánětlivých procesech a má uklidňující účinky na žaludek.
 • Bromelain – je enzym získaný z ananasu, štěpí bílkoviny, čímž pomáhá při trávicích problémech, jako je pálení žáhy, plynatost, zácpa, průjmy či zvracení.
 • Lipáza – je lipolytický enzym, který štěpí lipidy (tuky) na glycerol a volné mastné kyseliny, které dále pronikají střevní stěnou do krve a jater, kde se odbourávají. Lipázy spolu s amylázami a proteázami doplňují působení trávicích enzymů.
 • Celuláza – enzym, který štěpí rostlinná vlákna na glukózu (jednoduchý cukr) při pH 3-7.
 • Laktáza – enzym, který je potřebný pro trávení laktózy. Štěpí laktózu (dvojcukr) na jednoduchý cukr galaktózu a glukózu při pH 4-8.
 • Pepermintový a spearmintový olej – přispívají k normální funkci střevního traktu, působí proti nadýmání po jídle a nadměrné plynatosti. Odstraňuje špatný zápach z úst způsobený porouchaným žaludkem.
 • Fenyklový olej – podporuje pohyb jídla v žaludku a střevech, zmírňuje křeče v žaludku a střevech, odstraňuje nadměrnou plynatost.
 • Zázvorový extrakt – podporuje ztrátu chuti k jídlu, potlačuje nevolnost a zvracení, podporuje tvorbu slin, trávicích šťáv a potlouže.

Více informací o produktu: FytoEnzyme Complex

Probiodom

Probiotika mohou pomoci udržet rovnováhu mikrobiomu v trávicím traktu. Probiotika mohou pomoci rozkládat potravu a pomáhat při trávení, což snižuje riziko nadýmání, plynatosti a jiných trávicích problémů. Pomáhají také při produkci enzymů, které jsou důležité pro trávicí procesy. Probiodem obsahuje až 8 druhů probiotických kultur, které udržují správnou rovnováhu dobrých střevních bakterií, které osidlují všechny části trávicí soustavy, od žaludku až po tlusté střevo. V doporučené denní dávce je 6 miliard probiotických bakterií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmeny laktobacilů (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh bakterií se přirozeně nachází v trávicím traktu, v pochvě, v mateřském mléce. Jejich úkolem je bránění růstu patogenních bakterií, které způsobují střevní záněty a průjmy. Okyselují prostředí střev tím, že produkují kyselinu mléčnou a brání tak například růstu salmonely. Snižuje výskyt vaginální mykózy a pozitivně ovlivňuje činnost močové trubice, kde bojuje i proti Escherichia coli (tlumí její růst a tím urychluje např. léčbu zánětu močového systému).
 • 2 kmeny bifidobakterií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – jedná se o druh bakterií, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a jiných komplexních sacharidů. Díky tomu, že tráví vlákninu, produkují zdravé mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví střev a také pomáhají řídit pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – jedná se o bakterii, která za účasti s mlékem pomocí bakteriálních enzymů vytvoří z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedlejším produktem ATP je kyselina mléčná, která zmírňuje rozmnožování a růst škodlivých mikrobů a patogenů ve střevech.
 • Enterococcus faecium W54 - je druh bakterie, který zabraňuje v organismu rozmnožování choroboplodných zárodků či rozvoji cestovatelských průjmů. Obnovuje vyváženost flóry tlustého střeva a je zodpovědná i za správné trávení. Její aktivitu zvyšuje selen. Má schopnost přilnout na střevní stěnu a zabudovat se mezi ostatní střevní užitečné bakterie, a tak brání úniku patogenů přes střevní sliznici do krve.

Více informací o produktu: Probiodom

L-Lysine Extra

Náš bestseller k posílení imunity. Komplexní imunitní formule s obsahem 3 účinných látek: L-lysinu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a správnému fungování imunitního systému. L-lysin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo neumí samo vytvořit, látka účinná v boji proti virům a herpesovým onemocněním a na celkovou podporu imunitního systému.

Více informací o produktu: L-Lysine Extra

Pro koho je balíček určen

Balíček je určen pro lidi, kteří se chystají na dovolenou a chtějí si užívat dovolenou bez starostí díky včasné prevenci.

 • FytoEnzyme Complex je vhodný od 14 let.
 • Probiodom je vhodný 3 roky.
 • L-Lysine Extra je vhodný od 7 let.

Jak užívat produkty

 • FytoEnzyme Complex je vhodné užívat současně s Dospělí 1 - 2 kapsle, děti od 14 let 1 kapsli.
 • Probiodom užívejte 1 – 2 x denně 2 – 6 kapslí. Děti od 3 let 1-3 kapsle denně.
 • L-Lysine extra doporučujeme užívat nalačno 1-4 kapsle denně.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x