Banskobystrický pohár 2016
Banskobystrický pohár 2016

Banskobystrický pohár 2016

Banskobystrický pohár 2016

Kvalifikace na:

Olympijské hry 2016 - Rio De Janeiro (Brazílie)

Mistrovství Evropy 2016 - Londýn (Velká Británie)

Mistrovství Evropy juniorů 2016 - Maďarsko

Dne 12.-13. března 2016 se ve městě pod Urpínom konaly mezinárodní plavecké akci, které bylo určeno i pro talentovanou mládež, která mohla prezentovat nejen své město, region, ale i celou Slovenskou republiku. Banskobystrický pohár je jeden z největších plaveckých mítinků na Slovensku. Cílem akce bylo představit na Slovensku evropské ale i světové hvězdy. Z původní soutěže plaveckého mítinku s mezinárodní účastí se i díky přestavbě 50-metrového bazénu na Štiavničkách a obrovské snaze organizátorů staly závody evropského formátu. Letošní akci bylo významné tím, že Mezinárodní světová plavecká federace schválila akci jako kvalifikační pro účast na Olympijské hry 2016 v Rio de Janeiro (Brazílie). Světové a evropské hvězdy, které kromě médií přilákaly na tribunu obnovené plovárny i množství diváků, nabídli špičkové výkony, skvělou atmosféru a už i místo mezi předními akcemi evropského formátu.

Samozřejmě ani Kompava na akcí nechyběla. Jelikož mnoho plavců s námi i spolupracuje. Jim jsme představili novinky, které v Kompavě máme a plavcům, kteří nás neznali jsme zase představili produkty, které by je měly doprovázet při jejich sportovních výkonech.

Společnost Kompava věnovala na akcii 10 ks prezentačních tašek (10x 500g HypoFit, plastové lahve 1l, prezentační materiály).