Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Výstava Wellness a Fitness 2014
Výstava Wellness a Fitness 2014

Výstava Wellness a Fitness 2014

Výstava Wellness a Fitness 2014

Firma Kompava se již podruhé zúčastnila výstavy Wellness a Fitness, která se konala 30. 1. - 2. 2. 2014 v Incheba Expo Arénev Bratislavě. První den byly brány otvorenépre odbornou veřejnost, další dny na výstavuzavítala i široká verejnosť.V pátek v odpoledních hodinách se Kompava postarala o zábavu přímo na pódiu, kde Tina Zlatoš Turnerová se svou spoluhráčky Sasko předvedli praktické představení beach volejbalu. Další hvězdou dne byl cyklotrialista Janko Kočiš, který předvedl svou show na kole. Někteří diváci ztrácely dech a věru bylo nad čím. Janko si jako překážky na skoky vybral diváky a předvedl opravdu adrenalinovou show.

Celou výstavu doprovázel i náš maskot, který nebyl lákadlem jen pro děti, ale i pro dospělé. Mnozí chtěli mít fotku s naším Kompava lístkem, který předvedl své taneční kreace a rozdával dobrou náladu.

Stánek Kompava patřil mezi nejkrásnější stánky výstavy Wellness a Fitness. Kromě designu, který byl zaměřen na tyčinku Wellness Bar, Wellness Daily Protein a výrobky na podporu trávení, poutal pozornost i hudbou, která se nesla celou halou, a samozřejmě pozitivně naladěnými lidmi, kteří kromě pozitivní energie rozdávali i rady z oblasti výživy.

Zákazníky v stánku čekala ochutnávka našich tyčinek, soutěž, dárkové předměty, slevy na nákup a samozřejmě špičkoví výživoví poradci, jejichž řady byly to nejcennější, co si návštěvníci odnesli.

Během výstavy se v našem stánku vystřídalo množství návštěv - mezi jinými jeden z top zákazníků Viktor Fogel, jednatel rehabilitačního centra Charis, n. o., Bratislava i se svou manželkou XENIA; náš exkluzivní obchodní zástupce z Pezinku Silvestr Kastler, prezident České asociace naturální kulturistiky pan Viliam Rigo se svou rodinoua mnoho vzácných hostů, kterým touto cestou děkujeme za návštěvu a zpříjemnění výstavy. Také k nám zavítali "Tváře Kompava" - Mistr světa v kulturistice v kategóriimasters Koloman Tóth a Mistr Slovenskav kategorii do 174 cm Juraj Remiš.

Všichni si z výstavy odnesli spoustu energie, nových kontaktů a zkušeností.