Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

 Konec dilemata s dárky, nejen na Vánoce
Konec dilemata s dárky, nejen na Vánoce

Konec dilemata s dárky, nejen na Vánoce

 Konec dilemata s dárky, nejen na Vánoce

Vánoční období je především o šíření lásky a jedním ze způsobů, jak ji můžete vyjádřit vašim blízkým, je také obdarovat je něčím originálním.

Obsah

Mnozí se však nad otázkou vhodného dárku každoročně pořádně zapotí, ovšem nabízíme vám několik tipů na užitečné vánoční dárky, který vám celý tento proces usnadní.

Výběr správného dárku začíná přemýšlením o obdarovaném. I proto na Vánoce nevybírejte příliš běžné klišé věci. Lidé chtějí vědět, že vám na nich záleží a na výběru jejich dárku jste si nechali záležet. Sáhněte, proto po jedinečných vánočních dárcích, které budou něčím vynikat, ale zároveň budou užitečné. Jedním ze způsobů, jak zajistit, aby každý dostal něco přímo od srdce, je vyrobit si vlastnoruční, originální dárky. Nicméně, jelikož víme, že každý není obdarován talentem nebo dostatečnou trpělivostí, aby se potrápil se samotnou výrobou, přinášíme několik tipů na tvz. „homemade“ dárky či ty originální a užitečné verze, které si umíte zakoupit, i online.

Tipy na dárky pro děti od 5 let

Během toho, jak děti stárnou, proces obdarování dárky se může postupem času ukázat jako složitější. I proto budete potřebovat šikovného průvodce, který vám pomůže vybrat perfektní dárky pro vaše starší ratolesti, abyste nešlápli vedle. Zvažte, proto darování zážitku nebo vyberte dárek, který jim umožní podpořit jejich kreativního ducha. Všichni víme, že mnoho dětí chce neustále ukazovat svoji samostatnost a vy je na této cestě můžete hravě podpořit. Pokud si vaši nejmenší obyvatelé rodiny rády hrají na dospělé a nejraději by vám v kuchyni asistovali při přípravě snídaně, obědu či večeře, zaměstnejte je ve vlastní kuchyňce, která obsahuje množství náčiní. Jako sladký bonus jim dokupte zdravou alternativu pamlsku v praktickém balení v podobě chutného dezertu s vitamíny, která je vhodná pro děti od 5 let. Snadno si ji budou umět připravit i sami, a to bez jakéhokoli náročného vaření. Mimo jiné, budou mít radost, že si jídlo uměli připravit svépomocí.

Nápady na dárky pro přátele, spolupracovníky a sourozence

Najít perfektní dárek pro přátele, spolupracovníky nebo sourozence může být výzvou obzvlášť, pokud již ve většině případů vlastní všichni vše, co potřebují. Nemějte hlavu ve smutku. Co takhle to zkusit letos jinak? Užitečných dárků není nikdy dost a obzvláště těch, které jsou z řádů na podporu zdraví. Hektická doba s sebou přináší spoustu únavy a stresu. Práce, rodina, děti. Stresové situace prostě neminou čas od času žádného dospělého člověka. Vytáhněte přátele nebo sourozence z tohoto diskomfortu výběrem vhodných přírodních doplňků, které jsou tou správnou volbou pro úspěšné zvládnutí a překonání stresových situací. Pohodlně se usaďte a jedním klikem máte o dárky postaráno.

Pro něžnější pohlaví a jejich krásu

Která žena netouží po bohaté a lesklé hřívě, pevných nehtech či vypnuté pleti? Proto pánům, kteří chtějí obdarovat své drahé polovičky doporučujeme, aby investovali do kvalitního kolagenu, kterým pomohou manželkám všechny uvedené touhy splnit. Buďte však při výběru opatrní a přečtěte si složení daného produktu. Komplexní kolagen by totiž měl obsahovat složky jako elastin, keratin, ceramidy, kyselinu hyaluronovou či vitamíny C a B.

Máme zde však dobrý tip i pro vaše ctěné maminky. V případě, jsou-li milovnicemi kávy, tento dárek je rozhodně potěší. Doporučujeme jim darovat Collagen Coffee cream, což je v překladu kolagen do kávy s chutí skutečné smetany. Díky svému obsahu rovněž pomůže při péči o pokožku, vlasy i nehty. Zajímavostí je, že je obohacený o MCT tuky a taurin, které vašim maminkám dodají do těla a mozku tu správnou energii. Produkt je balen v praktických malých sáčcích, a tak se jim vejdou do každé kabelky.

Pro vašeho drahého

Naopak pro dámy máme tip z jiného soudku. Pokud si myslíte, že obdarovat chlapa je nemožné, jste na omylu. Zapomeňte na elektroniku, kterou si stejně muži umí nejlépe koupit sami. Zkuste jim vybrat dárek k vytvarování sexy těla. Skvělým řešením je například 100% syrovátkový protein, nebo kombinace doplňků, které zvýší jeho fyzický potenciál a sexuální zdatnost.

Pro tátu – dárek, který nakopne

Vitalita, sexuální apetit, pomalejší přechod do andropauzy. Důležité faktory, které potřebuje každý vitální muž. I proto zkuste pouvažovat nad koupí produktu Tribulus Terrestris, kterým můžete udělat radost i vašim maminkám. Pokud má váš táta problémy s trávením, zkuste mu darovat doplněk stravy s názvem FytoEnzyme Complex, ten zajišťuje efektivní absorpci živin a využití jídla. Jeho rostlinné složení je aktivní při různých hladinách pH. Také redukuje nadýmání a pálení žáhy. Zdravé srdce, cévy, mozek či zrak. Tyto benefity dopřeje tatínkům zřejmě každý z nás. Sáhněte po Omega-3. Svým složením přispívá ke správné funkci srdce a zabraňuje předpokladu kardiovaskulárních příhod.

Dávka vitality pro prarodiče

Babička a dědeček by obzvláště měli dostat speciální sváteční dárky, které rozzáří jejich úsměvy a zahřejí je u srdce, protože mnohým z nás od malička rozdávali péči a lásku. Chcete-li je skutečně potěšit, vybírejte, proto dárky, které budou specifické pro jejich záliby a zájmy nebo jim pod stromeček darujte balíček zdraví, který jim například zajistí větší mobilitu při hře s vnoučátky, nebo při běžných domácích činnostech. V případě, že trpí bolestmi kloubů nebo osteosteorporózou či artrózou, darujte jim kloubní výživu, která obsahuje trojici důležitých látek pro posílení kloubů, kostí, vaziv a šlach. Rovněž jim do vánočního balíčku můžete přibalit, například kolagenovou tyčinku Joint Bar, která nejen skvěle chutná, ale obsahuje i peptidy, které rovněž zajišťují pevnost a pružnost kloubů.

Jídlo je cesta k srdci člověka nebo dárek, který chutná

Láska jde přes žaludek, staré slovenské přísloví, které roky platí až do dnes. Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste obdarovali své blízké během svátků jídlem? Nebojte se, nemáme na mysli jídlo z donášky, ale vlastnoručně vyrobeno. Zkuste vytvořit nápadité pochoutky, které uskladníte v elegantních dózách. Nezdravých sušenek je na každém štědrovečerním stole opravdu nepočítaně, proto zkuste upéct zdravé perníky z proteinu, které nejenže budou skvěle chutnat, ale díky nim zajistíte své rodině či přátelům zdravou linii i po svátcích. Takové perníky budou totiž obsahovat množství nutričních látek. Vytvořte zároveň vánoční koláče i pro sousedy či přátele, kteří jistě ocení vámi vyrobený sladký pamlsek.

To je zábal! Nebo finální dokončení vašeho dárku

Jakmile naleznete perfektní dárek pro každého na vašem seznamu, budete ho chtít zabalit a slavnostně položit pod stromeček. Popřemýšlejte nad prezentací vašeho dárku. Naučte se správně zabalit dárek nebo se při balení vyjměte jedinečnější cestou. Vydejte se na cestu ekologického balení dárků nebo si vytvořte vlastní balení, které bude jednoduché a originální. Existuje spousta video návodů v online prostředí, kterými se můžete inspirovat a dodat tak svým dárkům ten správný finální glanc. Pokud vás ani jedna z možností neoslovila, tak máme pro vás poslední tip – s dárkovou krabičkou určitě nic nezkazíte.